گوش شنوای دولت سیزدهم برای شنیدن حرف ها، دغدغه ها و مطالبات مردم/ بررسی میزان پیشرفت مصوبات دور اول سفرها و گزارش دهی به مردم، محور دور دوم سفرهای شهرستانی خواهد بود

استاندار یزد با بیان اینکه دولت مردمی گوش شنوایی برای شنیدن حرف ها، درد دل ها و دغدغه ها و مطالبات مردم  دارد ، گفت: بلافاصله پس از سرکشی از تمام شهرستان های استان در دور اول سفرهای شهرستانی، دورهای بعدی سفرها یکی پس از دیگر از سر گرفته شده و میزان پیشرفت مصوبات به صورت دقیق و جدی بررسی و به مردم گزارش می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر مهران فاطمی در دیدار با اهالی روستاهای بخش آسفیج با تاکید اینکه نباید از واژه محروم برای شهرستان های استان استفاده کرد، اظهارداشت: باید در استفاده از واژه محروم برای شهرستانی مثل بهاباد تجدید نظر شود زیرا یکی از بزرگترین سرمایه های این شهرستان، منابع انسانی توانمند آن محسوب می شود که جزو برترین استعدادها و منابع انسانی در سطح استان بوده و در کشور سرآمد هستند.

وی بهاباد را سومین شهرستان مقصد سفر شهرستانی بعد از خاتم و مروست دانست و گفت: در دولت مردمی شنیدن دغدغه های مردم بر حرف زدن دولتمردان ارجح است و این دولت گوش شنوایی برای شنیدن حرف ها، درد دل ها و دغدغه ها و مطالبات مردم داشته و خود را موظف به پیگیری و حل آن ها میداند.

استاندار یزد با بیان اینکه این سفر، اولین و آخرین سفر ما به این منطقه نیست، خاطرنشان کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده هر هفته به یکی از شهرستان های استان سفر کرده و ضمن احصاء مشکلات و دغدغه های مردمی و اتخاذ تصمیمات لازم برای آن ها، از پروژه های در دست اقدام بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای آن ها قرار گرفته و برای رفع موانع احتمالی موجود بر سر اجرای آن ها تدابیر لازم اندیشیده می شود.

دکتر فاطمی ادامه داد: بلافاصله پس از سرکشی از تمام شهرستان های استان در دور اول سفرهای شهرستانی، دورهای بعدی سفرها یکی پس از دیگر از سر گرفته شده و میزان پیشرفت مصوبات به صورت دقیق و جدی بررسی و به مردم گزارش می شود.

وی به عزم جدی استان بر پیگیری و مرتفع سازی مشکلات موجود در این شهرستان اشاره و تصریح کرد: در راستای اولویت بندی مسائل و مشکلات پیش روی توسعه بهاباد جلسه ی ویژه ای با حضور معاونین استانداری، امام جمعه بهاباد، مدیران دستگاه های مختلف و فرماندار و جمعی از نخبگان بهاباد برگزار شده و با ترسیم یک افق چهارساله، مشکلات و مطالبات  شهرستان، مدیریت و با شکوفاسازی ظرفیت های بخش های مختلف شهرستان از جمله بخش آسفیج، شاهد ایجاد تحول در شهرستان و تاثیرات مثبت در متن زندگی و کارها ساکنین آن خواهیم بود.

استاندار یزد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به مسائل و مشکلات مطرح شده در این دیدار، اظهارداشت: بخش آسفیج ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار زیادی برای شکوفایی اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دارد لذا یک کارگروه تخصصی برای پیشرفت و توسعه این بخش تشکیل خواهد شد.

دکتر فاطمی در پایان با بیان اینکه در جریان بازدید از پروژه ها، زمان بهره برداری آن ها تعیین می شود، بیان کرد: براساس زمان تعیین شده، شمارش معکوس بهره برداری از پروژه ها آغاز می شود تا بتوانیم نسبت به مطالبات و پرسش های مردم پاسخگو باشیم.

افزودن نظرات