102

تبریک فرماندار یزد به مناسبت روز پرستار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، متن پیام سید محمد رستگاری بدین شرح است:
چشم به آسودگی بر مبند، خواب را بگو که به غفلت بر چشمت پا ننهد، خستگی را بگو که در تو راه نیابد زیرا بیماران دل به مهر و صبوری تو بسته‌اند و چشم‌های نگران بسیاری در انتظار بهبود به دست‌های پرتلاش تو خیره مانده است بیدار باش و صبور چون همیشه.
سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) بعنوان روز پرستار، ادای احترام به پرستارانی است که مهربانیشان مرهمی برای بیماران ، و تلاش شان ، وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است.
شغل شریف و پر زحمت پرستاری ،تفسیر بی نهایت فداکاری ،صبوری و نوع دوستی است که با رأفت و شکیبایی خویش از درد بیماران کاسته و مرهم مهربانی را بر زخم هایشان میزنند.
واژه سپاس و تشکر از شما پرستاران، که دوشادوش همرزمانتان در کادر سلامت کشور جان خود را در طبق اخلاص نهاده اید و در صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا، این بیماری شوم که سایه سنگین خود را برجامعه افکنده است شبانه روزی تلاش نموده اید  ضعیف و نحیف است.
در تلفيق زيباي محبت، همكاري، مهر و همراهي نمادهاي برجسته مردان و زناني است كه با جامه سپيد بر بالين بيماران و براي التيام درد همنوعان خود همت مي گمارند و لحظات سخت و پر تنش كار را صبورانه تحمل مي كنند.
پرستاري نه يك تخصص و نه يك شغل، بلكه هنري است متعالي كه در آن هنرمند آلام بيمار را مرهم مي نهد و زخم هاي جسم و روح بيمار را التيام مي بخشد.
اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب (س) ،از زحمات و تلاش های ارزنده تمامی پرستاران و سفیران سلامت شهرستان یزد تقدیر و تشکرمی نمایم .
با درود به روان پاک شهدای پرستارمدافع سلامت ، توفیق و ارتقاء روزافزون مقام و منزلت پرستاران صبور و گرانقدررا ازدرگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.

نوشته شده توسط فرمانداری یزد

دیدگاه ها

افزودن نظرات

اخبار مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.