استاندار یزد در مراسم بزرگداشت مقام معلم عنوان کرد:

ابتکار و خلاقیت بالای معلمین استان موجب موفقیت یزد در امر آموزش مجازی شد


استاندار، یزد را از جمله استان های موفق در ارائه آموزش های مجازی دانست و گفت: این موضوع نشان دهنده وجود معلمین مبتکر و خلاق در ارائه آموزش به دانش آموزان و همراهی مسئولان آموزش و پرورش با معلمین است، لذا جا دارد از همه کسانی زمینه ساز این موفقیت و کارنامه درخشان شدند، قدردانی کنم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر طالبی در آیین بزرگداشت روز معلم که به ریاست رئیس جمهور و حضور تصویری استانداران و مدیران کل آموزش و پرورش کشور  برگزار شد، با اشاره به آسیب های همه گیری ویروس کرونا، اظهارداشت: در کنار همه آسیب هایی که شیوع ویروس کرونا بر جامعه تحمیل کرد، این ویروس موجب روشن تر شدن بیش از پیش جایگاه و مقام و منزلت معلم، اهمیت کار تدریس و حساسیت و پشتکار معلمین در آموزش مجازی شد.
وی استان یزد را از استان های موفق در ارائه آموزش های مجازی دانست و گفت: این موضوع نشان دهنده وجود معلمین مبتکر و خلاق در ارائه آموزش به دانش آموزان و همراهی مسئولان آموزش و پرورش با معلمین است، لذا جا دارد از همه کسانی زمینه ساز این موفقیت و کارنامه درخشان شدند، قدردانی کنم.
استانداریزد ادامه داد: در این راستا امیدواریم بتوانیم در کنار مجموعه آموزش و پرورش به اعتلای جایگاه این مجموعه در استان کمک کرده و در راستای رفع مشکلات این حوزه و دغدغه های معلمین اقدامات خوبی را سامان دهیم.
دکترطالبی با بیان اینکه ترکیب معلمین برگزیده استان را جوانان تشکیل می دهند، تصریح کرد: انگیزه معلمین جوان در مسیر تعلیم و تربیت و حساسیت ها و پیگیری آن ها نسبت به آموخته های دانش اموزان، علی رغم وجود مشکلاتی که با آن ها روبرو هستند، ارزشمند و قابل تقدیر است.
شایان ذکر است که در پایان این آیین از هشت نفر از معلمان برگزیده استانی با اهدای لوحی، تقدیر شد.


آدرس کوتاه :