توسط استاندار یزد صورت پذیرفت:

بازدید از ستاد و شعب اخذ رای 7 شهرستان استان


استاندار یزد رو جمعه 2 اسفند ماه و مصادف با برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در 7 شهرستان استان، از ستاد و شعب اخذ این شهرستان ها بازدید به عمل آورد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «محمد علی طالبی» به منظور بررسی ستادها و شعب اخذ رای استان و نظارت بر روند رای گیری، از 7 شهرستان استان یزد بازدید به عمل آورد.


بازدید از 3 شعبه اخذ رای در تفت


استاندار در ابتدای بازدید های خود و در ساعات ابتدایی رای گیری به شهرستان تفت رفته و از ستاد و شعب اخذ رای این شهرستان بازدید به عمل آورد.
طالبی در این بازدید با اشاره به اینکه فرآیند اخذ رای در این شهرستان بسیار خوب بوده است افزود: رای گیری در تفت بدون هیچگونه مشکلی در حال انجام است.


انتخابات؛ شاخص ترین عرصه مشارکت مردم


استاندار پس از سفر به شهرستان تفت با حضور در  مسجد روضه محمدیه رای خود را به صندوق انداخت.
طالبی سپس در مصاحبه با خبرنگاران اهمیت این دوره از انتخابات را به دلیل شرایطی که کشورمان در آن قرار دارد، بسیار حائز اهمیت دانست.
وی با اشاره به تلاش ۶ ماهه عوامل برگزاری انتخابات، عنوان کرد: برای عوامل برگزار کننده نتیجه مهم نبوده بلکه حضور حداکثری از اهمیت فراوانی برخوردار است.
طالبی ادامه داد: نمایندگان منتخب باید مسئولیت خود را در مجلس به خوبی ایفا کنند و علاوه بر دفاع از منافع استان، یاری گر کشور در حل مشکلات باشند.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه انتخابات شاخص‌ترین عرصه مشارکت مردم است، افزود: انتخابات فرصت مناسبی برای تحقق انسجام ملی بوده و علاوه بر این موجب تقویت مناسبات بین المللی خواهد شد.
طالبی در بخش پایانی سخنان خود به مردم اطمینان داد عوامل اجرایی و نظارت و حفاظت همه شرایط لازم برای صیانت از آرای مردم را فراهم کرده اند و از مردم استان خواست که همانند گذشته مشارکت بالایی را رقم بزنند.


سفر به اردکان و میبد


طالبی پس از مصاحبه با خبرنگاران در مسجد روضه محمدیه یزد، راهی شهرستان اردکان شد و از ستاد و شعب اخذ رای این شهرستان بازدید به عمل آورد.
مقصد بعدی سفر استاندار میبد بود.
 استاندار در این سفر و پس از بازدید ستاد و شعب اخذ رای این شهرستان با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای برگزاری انتخاباتی سالم، از اقدامات صورت گرفته از سوی عوامل مختلف برگزاری انتخابات ابراز رضایت کرد.


انتخابات؛ نقطه عطف تحول کشور


استاندار سپس به شهرستان اشکذر رفت و پس از بازدید از چند شعبه اخذ رای، به بازدید از ستاد انتخاباتی این شهرستان پرداخت.
طالبی در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات شهرستان اشکذر با بیان اینکه انتخابات سرآغاز و نقطه عطفی برای تحول در کشور است، افزود: انتخابات می تواند عاملی برای رفع مشکلات و دغدغه ها در کشور باشد.
وی با اشاره به برگزاری انتخابات سالم در ادوار گذشته مجلس در شهرستان اشکذر، عنوان کرد: در ساعات باقیمانده اخذ رای، مسئولین این شهرستان تمام تلاش خود را برای تحقق مجدد این مهم به کار گیرند.


برگزاری انتخابات در عالی ترین سطح سلامت


استاندار پس از اشکذر به مهریز سفر کرد و از 3 شعبه اخذ رای و ستاد انتخابات این شهرستان بازدید به عمل آورد.
وی سپس در سفری به ابرکوه، وضعیت شعب اخذ رای و ستاد انتخاباتی این شهرستان را بررسی کرد.
طالبی در حاشیه این سفر با بیان اینکه بر اساس بازدید های انجام شده و بررسی ها صورت گرفته، اقدامات و فعالیت های مربوط به انتخابات به بهترین شکل ممکن در حال انجام است، ادامه داد: سلامت انتخابات در عالی ترین سطح ممکن قرار داشته است.


مصاحبه زنده با تلویزیون و رادیو و حضور در نشست خبری


استاندار پس از سفر به ابرکوه به شهرستان یزد و استانداری بازگشت.
وی ابتدا در ستاد انتخابات استان حضور یافت و سپس با تلویزیون و رادیو مصاحبه و در نشست خبری با خبرنگاران استان شرکت کرد.
طالبی پس از پاسخگویی به پرسش های خبرنگاران ، به ستاد انتخابات شهرستان یزد رفت و وضعیت این ستاد انتخاباتی را در واپسین ساعات رای گیری بررسی کرد.


آدرس کوتاه :