تشکیل نشست ستاد بزرگداشت هفته دولت


ستاد بزرگداشت هفته دولت در استانداری یزد برگزار شد و روسای کمیته‌ها احکام خود را از معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد دریافت کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، اولین نشست ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان به ریاست "احمد تر‌حمی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار‌ و با حضور اعضای ستاد در استانداری یزد برگزار شد.
رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در این نشست با بیان اهمیت این هفته، هدف اصلی ستاد را ارائه و اطلاع رسانی خدمات دولت به بهترین شکل ممکن ‌عنوان کرد.
ترحمی ادامه داد: لازم است هر یک از اعضای ستاد با توجه به وظایف محوله نسبت به تهیه گزارش عملکرد دولت تدبیر و امید و مستند سازی دقیق و به دور از تجملات اقدام کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ادامه داد: یکی از ویژگی های خاص هفته دولت در سال جاری مقارن بودن آن با ماه محرم و شرایط به وجود آمده بر اثر شیوع بیماری کرونا می باشد و نیاز است، شئونات ‌ ایام محرم حسینی و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی توأمان مدنظر قرار گیرد.
رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در پایان تأکید کرد: افتتاحیه‌هایی که در هفته دولت انجام می‌گیرد باید با رعایت شئونات ماه محرم و همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ابتدا تا انتهای برنامه ها باشد و لازم است هر یک از مسئولان آمادگی لازم را برای هر نوع تغییر و یا حذف برنامه ها به دلیل شیوع بیماری کرونا داشته باشند.‌
گفتنی است همچنین روسای کمیته‌های ستاد احکام خود را از معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت دریافت کردند.

★‌خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی★

★‌عکس: ‌رضا زارع★
آدرس کوتاه :