جذب حداکثری؛ مهمترین رسالت نیروهای دلسوز انقلاب


استاندار یزد با بیان اینکه وجود تفکرات و جریان های مختلف در جامعه طبیعی بوده و باید با برنامه ریزی ها و اقدامات گوناگون، زمینه ها برای جذب و حضور حداکثری همه اقشار جامعه در مراسم های مربوط به انقلاب فراهم شود، افزود:جذب حداکثری، مهمترین رسالت نیروهای دلسوز انقلاب بوده . اگر عمل یا گفتاری از ما، فردی را سوار قطار انقلاب کرد، دقیقا در راستای آرمان های انقلاب حرکت کرده‌ایم و اگر به عکس اتفاق افتاد، به این آرمان خیانت کرده‌ایم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «محمد علی طالبی» در نشست گرامیداشت چهلمین سالگرد تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ریاست استاندار یزد و با حضور جمعی از مسئولین استان در محل این شورا برگزار شد، با تبریک سالگرد تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، عنوان کرد: انقلاب اسلامی حاصل حضور و مشارکت همه اقشار جامعه و تبلورِ خواست و اراده ملت بزرگ ایران در تشکیل حکومت جمهوری اسلامی بوده و از این جهت پاسداشت مناسبت های مربوط به آن وظيفه همه دستگاه ها و بخش های مختلف جامعه است.
 وی افزود: زنده نگه داشته چنین مناسبت هایی و برگزاری مراسمی در شأن انقلاب در گرو مشارکت نهادها، دستگاه ها و اقشار مختلف مردم بوده و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای ایجاد هماهنگی بین این بخش ها و سامان دادن مسائل این حوزه، تاسیس شده است.
دکتر طالبی با اشاره به رسالت های این شورا، تاکید کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید نقطه تعادلی برای حضور همگان در بزرگداشت مناسب های مختلف انقلاب باشد.
 استاندار با بیان اینکه وجود تفکرات و جریان های مختلف در جامعه طبیعی بوده و باید با برنامه ریزی ها و اقدامات گوناگون، زمینه ها برای جذب و حضور حداکثری همه اقشار جامعه در مراسم های مربوط به انقلاب فراهم شود، افزود: خوشبختانه در استان تا اندازه زیادی در این مسیر گام برداشته شده و شاهد برگزاری مراسم ها با حداکثر همگرایی گروه های مختلف هستیم.
 وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم فاصله گرفتن از برنامه های روتین و بهره گیری از ابتکارات و طرح های جدید برای پاسداشت مناسبت های مختلف انقلاب اسلامی، عنوان کرد: البته برخی برنامه ها همچون راهپیمایی ها، اقدامات عظیمی بوده که همواره کارکرد خود را دارند ولی در کنار آن  باید با  بهره گیری از ابزارهای نوین ارتباطی و همسویی با تحولات جدید حوزه تکنولوژی، اثر گذاری برنامه ها افزایش داده شوند.
 استاندار در انتها گفت: اگر عمل یا گفتاری از ما، فردی را سوار قطار انقلاب کرد، دقیقا در راستای آرمان های انقلاب حرکت کرده‌ایم واگر به عکس اتفاق افتاد، به این آرمان خیانت کرده‌ایم.


آدرس کوتاه :