استاندار یزد:


استاندار ‌یزد در جلسه هماهنگی کمک به سیل زدگان استان‌های خوزستان، لرستان و گلستان ضمن تأکید بر ضرورت هماهنگی بین بخش‌های مختلف و دستگاه‌های استان در رابطه با کمک به سیل زدگان، گفت: جمع آوری کمک های مردمی از طریق هلال احمر، ستاد اربعین حسینی و پایگاه های بسیج استان انجام شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، روز شنبه ۱۷ فروردین ماه جلسه هماهنگی کمک به سیل زدگان استان‌های خوزستان، لرستان و گلستان با حضور "محمدعلی طالبی" استاندار یزد، "محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیران کل پدافند غیرعامل و مدیریت بحران استانداری،‌ اعضای ستاد اربعین حسینی و تعدادی از مسئولان استان در استانداری یزد برگزار شد.
‌استاندار یزد در این نشست با بیان اینکه کمک به سیل زدگان هم وطن در استان‌های خوزستان، لرستان و گلستان وظیفه انسانی و ملی همه ماست، بر ضرورت هماهنگی بین بخش‌های مختلف و دستگاه‌های استان در رابطه با کمک به ‌سیل زدگان این مناطق تاکید کرد.
"محمدعلی طالبی" ادامه داد: لازم است مسائل پشتیبانی اعم از اعزام نیروهای امدادی داوطلب و ماشین‌آلات با محوریت مدیریت بحران استانداری و براساس ابلاغ های وزارت کشور انجام شود.
وی افزود: در جمع آوری کمک های نقدی و غیر‌نقدی مردمی نیازمند تمرکز دستگاه های مختلف هستیم و شایسته است جمع آوری کمک های مردمی از طریق هلال احمر، ستاد اربعین حسینی و پایگاه های بسیج استان صورت گیرد.‌
طالبی در پایان سخنان خود به مسئولیت استان در راستای رسیدگی به سیل زدگان و بازسازی مناطق سیل زده اشاره و خاطرنشان کرد:‌ در این رابطه، حفظ سطح آمادگی تجهیزات و امکانات استان به ویژه در استان هایی که دارای پایگاه هایی برای خدمت به مردم هستیم، ‌امری ضروری است.
گفتنی است در ابتدای این جلسه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گزارشی از تعداد تیمهای امدادی اعزام شده، تجهیزات، ماشین آلات، مواد غذایی ‌و بهداشتی، اقلام ضروری‌ و کمکهای مردمی به سیل زدگان استان‌های لرستان و خوزستان را اعلام کرد.

★‌خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی★
‌★‌عکس: ‌رضا زارع★


آدرس کوتاه :