استاندار یزد در نشست مشترک با هیئت مدیره خانه مطبوعات عنوان کرد:

رسانه ها با مطالبه گری زمینه پاسخگویی مسئولین را فراهم کنند


استاندار یزد با تاکید بر ضرورت پاسخگویی مسئولین در تمامی زمینه ها، خاطرنشان کرد: یکی از شاخص های حکمرانی خوب پاسخگویی است که این موضوع را دنبال کرده ایم و خانه مطبوعات، رسانه ها و خبرنگاران با مطالبه گری زمینه پاسخگویی مسئولین را فراهم کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر طالبی در نشست مشترک با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان که به منظور بررسی مسائل و خواسته های اعضای این تشکل صنفی در محل سالن حمیدیا استانداری برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش های این تشکل در حوزه اطلاع رسانی اظهارداشت: گزارش ارائه شده در جلسه امروز، نشان دهنده فعال و پویا بودن خانه مطبوعات بود.
وی با تاکید بر ضرورت پاسخگویی مسئولین در تمامی زمینه ها، خاطرنشان کرد: یکی از شاخص های حکمرانی خوب پاسخگویی است که این موضوع را دنبال کرده ایم.
دکتر طالبی ادامه داد: خانه مطبوعات، رسانه ها و خبرنگاران با مطالبه گری زمینه پاسخگویی مسئولین را فراهم کنند.
استاندار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت مطبوعات در دنیای مدرن عنوان کرد: علی رغم توسعه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، مطبوعات با ویژگی های منحصربفرد خود همچنان در دنیای مدرن جایگاه خوبی دارند.
وی اظهارداشت: با شناخت نیازها و سلایق جامعه و مردم و اعمال ابتکارات و خلاقیت هایی، می توان جایگاه مطبوعات را ارتقا داد.
استاندار در انتها ابراز امیدواری کرد، با پیگیری موثر خواسته های مطرح شده از سوی هیئت مدیره خانه مطبوعات در این نشست، شاهد اتفاقات خوبی در آینده ای نزدیک برای اعضای این تشکل باشیم.


آدرس کوتاه :