معاون امور اقتصادی استاندار در بازدید از روزنامه پیمان یزد:

روزانه ۲۲۰ هزار ماسک در استان تولید می‌شود


معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار با بیان اینکه روزانه در استان یزد بالغ بر ٢٢٠ هزار ماسک تولید می‌شود، خاطرنشان کرد: این توانایی را داریم که روزی یک میلیون عدد ماسک تولید کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "سید‌مسعود عظیمی" روز دوشنبه ۱۶ تیر ماه از دفتر روزنامه فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی پیمان یزد بازدید و با صاحب امتیاز ‌و مدیر مسئول و اعضای هیئت تحریریه اولین روزنامه استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استان در این دیدار اظهار کرد: با درایت استاندار یزد در زمان ‌بروز و شیوع بیماری کرونا در یزد تنها استانی بودیم که فعالیت‌های آن در حوزه‌های تولید و اقتصاد و سایر بخش ها تعطیل نشد.
عظیمی ادامه داد: تا قبل از ‌بروز کرونا در استان یزد یک عدد ماسک هم تولید نمی‌شد اما امروز روزانه بالغ بر ۲۲۰ هزار ماسک تولید می شود و این مهم در بازه زمانی سه ماهه اتفاق افتاده است و این توانایی را داریم که روزی یک میلیون ماسک تولید کنیم.
وی افزود: همچنین بالغ بر ۴۰۰ هزار جفت دستکش تولید می کنیم و قادر هستیم مواد ضدعفونی کننده دست و ‌سطح را برای کل کشور نیز تامین نماییم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: در دوران کرونا استاندار محترم بیش از ۷۰ درصد از زمان مدیریت خود را به حوزه اقتصادی، رفع موانع تولید، کارگروه اشتغال و اقتصاد مقاومتی و حوزه سرمایه‌گذاری اختصاص داد و در بین استان‌های کشور بالاترین واگذاری را در شهرک‌های صنعتی داشته‌ایم که نشانه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و رونق تولید است؛ ضمن آنکه بیشترین جلسات مدیریت راهبری و اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در یزد برگزار شده است.
عظیمی با اشاره به الگوها و شاخص های حکمرانی خوب، ادامه داد: ‌اگر شفافیت و پاسخگو بودن، مشارکت مردم، مسئولیت پذیری، فرهنگ عذرخواهی و مشورت را در تصمیم گیری و تصمیم سازی ها داشته باشیم، توانسته ایم اصول حکمرانی خوب را به بهترین روش اجرا و عملیاتی کنیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در پایان خاطرنشان کرد: برای رفع مشکلات در جامعه نیاز به انگیزه و خلاقیت دار‌یم و اگر این دو مولفه مهم بر بال فناوری بنشینند، مشکلات حل نشدنی جامعه قابل حل است.

گفتنی است در ابتدای ‌این نشست "محمد‌مسعود ارکان" صاحب امتیاز و مدیر مسئول روزنامه پیمان یزد و "علی‌محمد قادریان" عضو هیئت تحریریه و سردبیر صفحه ورزشی پیمان گزارشی در رابطه با سیر فعالیت روزنامه پیمان ارائه کردند.

★خبرنگار: مجید وفایی شاهی★

★عکس: مجید وفایی شاهی ‌و ابوالفضل ارکان★


آدرس کوتاه :