رونمایی از طرح جامع پدافند غیر عامل استان یزد

در مراسمی با حضور استاندار یزد و معاون سازمان پدافند غیر عامل کشور از طرح جامع پدافند غیر عامل استان یزد رونمایی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر طالبی در شورای پدافند غیر عامل استان یزد که با حضور سردار رحیمی، معاون سازمان پدافند غیر عامل کشور و جمعی از مسئولین استان در سالن کوثر استانداری برگزار شد، گفت: خوشبختانه با همکاری و هماهنگی همه دستگاه های مسئول، فعالیت خوب شورای پدافند غیر عامل و کارگروه های زیر مجموعه آن، اقدامات و فعالیت های خوبی در دو بعد ملی و استانی پیگیری و انجام شده است.
استاندار یزد ادامه داد: شروع و اجرای پروژه های بزرگ و موثر در حوزه پدافند غیر عامل و اهتمام و جدیت متولیان و دستگاه های مسئول نسبت به رعایت ضوابط و آیین نامه های مربوط به این حوزه، اهمیت پدافند غیر عامل را نسبت به گذشته دو چندان کرده است.
وی در ادامه به اقدامات و فعالیت های انجام شده در راستای رفع و مدیریت بسیاری از تهدیدات و نگرانی های مردم در حوزه های مرتبط با پدافند غیرعامل اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات ضروری اجرای طرح جامع پدافند غیر عامل بود که اگرچه در ابتدا با اندکی تاخیر شروع شد اما خوشبختانه در مقطع زمانی کنونی، استان یزد از جمله استان هایی است که این طرح را به پایان رسانده است.
دکترطالبی تصریح کرد: امیدواریم اجرای هرچه بهتر  و مناسب تر طرح جامع پدافند غیر عامل، کمک شایانی به پایداری بیشتر در حوزه پدافند غیر عامل و توجه جدی تر به این حوزه کند.
استانداریزد در پایان به ضرورت فرهنگسازی در حوزه پدافند غیر عامل در سطح جامعه اشاره کرد و گفت: امیدواریم در کنار فرهنگسازی و ارائه آموزش های مورد نیاز به مردم، استان یزد بتواند در حوزه پدافند غیر عامل همچون بسیاری از برنامه های دیگر در سطح کشور، سرآمد باشند.
شایان ذکر است در پایان این نشست از طرح جامع پدافند غیر عامل استان یزد رونمایی و از فعالین این عرصه تجلیل شد.

افزودن نظرات