معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد تاکید کرد:‌


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بر استفاده از ظرفیت خیرین استان در فعالیت‌های بهزیستی و مبارزه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی تاکید کرد.‌

 
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هم‌زمان با هفته بهزیستی و در جمع شورای اداری سازمان بهزیستی و مدیران شهرستان‌های این سازمان گفت: بهزیستی در حوزه آسیب های اجتماعی با یک طیف گسترده و مسائل متنوع مواجه است که این مهم کار کردن در این عرصه را سخت تر می کند.
"‌احمد ترحمی" ‌ادامه داد: آسیب های اجتماعی یک زنجیره به هم پیوسته شامل علت و معلول است.
وی پیشگیری و فرهنگ سازی در حوزه آسیب های اجتماعی را مهم دانست و افزود: هرچقدر در حوزه پیشگیری تلاش و بودجه گذاشته شود باز هم کم است.
ترحمی افزود: لازم است بدانیم اگر زنگ خطر آسیب های اجتماعی به صدا درآید همه را درگیر می کند و اکنون این زنگ خطر در جامعه ما به صدا درآمده است و در زیر پوست شهر وجود دارد و اگر فکری به حال این آسیب ها نشود این زنجیره به هم پیوسته کل جامعه را در بر می گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: علی رغم مشکلات و تنگناهای مالی دولت، خوشبختانه خیّرین ‌استان دارای ظرفیّت های بالایی هستند که باید خیّرین را به سمت فعالیت هایی بهزیستی و پیشگیری و مبارزه با آسیب های اجتماعی موجود در جامعه سوق داد.آدرس کوتاه :