مهریز یکی از شهرستان های پیشتاز کشوری در ساخت مدارس خیری


استاندار یزد با اشاره به مشارکت بسیار خوب خیرین مهریزی در امر مدرسه سازی این شهرستان، خاطرنشان کرد: شهرستان مهریز جزء دو شهرستان اول استان و از شهرستان های پیشتاز کشوری در ساخت مدارس خیری، به ویژه در طول دو سه سال اخیر است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر طالبی درآئین کلنگ زنی مدرسه خیری مدرسه زارع بیدکی شهرستان مهریز ضمن قدردانی از مشارکت مردم و خیرین در فعالیت ها و پروژه های حوزه های مختلف، گفت: ستون اصلی  توسعه و آبادانی شهرها حضور آگاهانه و مشارکت خوب مردم در موضوعات مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.
استانداریزد با اشاره به نقش هماهنگی و انسجام بسیار خوب موجود در شهرستان مهریز در توسعه، پیشرفت و آبادانی این شهرستان اظهارداشت: نمود این انسجام و هماهنگی در بسیاری از اقدامات، برنامه ها و فعالیت های مختلف به وضوح مشاهده می شود، به عنوان نمونه پروژه های بزرگی در حوزه اقتصادی این شهرستان در سال گذشته افتتاح شده و یا در حال انجام است که تاثیر خود را بر شهرستان و استان خواهد گذاشت.
وی در ادامه پروژه ها و فعالیت های انجام شده در بعد فرهنگی و اجتماعی شهرستان مهریز را کاملا محسوس عنوان و تصریح کرد: به همت مسئولین و خیرین نیک اندیش این شهرستان در طول دو سه سال اخیر چندین پروژه افتتاح و کلنگ زنی شد.
دکتر طالبی با اشاره به مشارکت بسیار خوب خیرین در امر مدرسه سازی این شهرستان، خاطرنشان کرد: شهرستان مهریز جزء دو شهرستان اول استان و از شهرستان های پیشتاز کشوری در ساخت مدارس خیری، به ویژه در طول دو سه سال اخیر است.

استاندار یزد با بیان اینکه در شهرستان مهریز شرایط خوبی به لحاظ آمادگی و مشارکت مردم و خیرین در اجرای پروژه های خیری مختلف بوجود آمده است، اظهارداشت: خیران این شهرستان علاوه بر مشارکت در مدرسه سازی، برای اجرای پروژه هایی قدم به میدان گذاشته اند که در برخی از موارد نمونه های آن در کشور وجود ندارد و یا حتی تصور می شود که دولت باید نسبت به تامین اعتبار آن ها اقدام کند.
وی ادامه داد: امیدواریم در سایه هماهنگی، همراهی و تعامل بین مسئولان مهریز و کمک و همراهی دستگاه های استانی شاهد شکوفایی جریان مدرسه سازی در شهرستان مهریز باشیم.
دکتر طالبی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اقدامات  و فعالیت های انجام شده در سال ۹۹، اظهارداشت: کارنامه این سال برای دولت و دولتمردان در سطح استان و کشور پر افتخار است چراکه علی رغم وجود موانع، مشکلات و تنگناهای حادث شده در کشور اقدامات و پروژه های عمرانی و زیربنایی خوبی در مقایسه با سال های گذشته در سطح شهرها و روستاها انجام شده است.
شایان ذکر است، آغاز عملیات اجرایی هنرستان خیری حاج محمد نصیر پور، از دیگر برنامه های سفر استاندار به شهرستان مهریز بود.


آدرس کوتاه :