به منظور بررسی پروژه های اولویت دار و در حال تکمیل شهرستان تفت و به ریاست استاندار یزد برگزار شد:

نشست فوق العاده شورای برنامه ریزی و توسعه استان در محل فرمانداری این شهرستان


نشست فوق العاده شورای برنامه ریزی و توسعه استان در شهرستان تفت به ریاست استاندار و با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های اجرایی استانی و شهرستانی به منظور بررسی پروژه های اولویت دار و در حال تکمیل شهرستان تفت برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، جلسه فوق العاده شورای برنامه ریزی و توسعه استان در شهرستان تفت به ریاست استاندار  و با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های اجرایی استانی و شهرستانی به منظور بررسی پروژه های اولویت دار و در حال تکمیل شهرستان تفت برگزار شد.
دکتر طالبی در این نشست به عزم جدی استان برای اتمام پروژه های نیمه تمام شهرستانی و ملی اشاره کرد و اظهارداشت: خوشبختانه با نگاه بلند دستگاه های اجرایی استان و اهتمام و جدیتی که برای تکمیل پروژه های اولویت دار تا پایان کار دولت دوازدهم وجود دارد، می توان بخشی از پروژه های اولویت دار شهرستانهای استان از جمله شهرستان تفت را در بازه زمانی مشخص تکمیل و بهره برداری رساند.
وی تعامل بسیار خوب موجود بین مجموعه فرمانداری تفت و نماینده این حوزه انتخابیه و اولویت بندی بسیار خوب پروژه های نیمه تمام این شهرستان را الگویی برای سایر شهرستان ها دانست و خاطرنشان کرد: این اولویت بندی به روشن تر شدن مسیر حرکت دستگاه های اجرایی، پیگیری منسجم تر تخصیص اعتبارات استانی و ملی به پروژه ها و تسریع در روند تکمیل پروژه های مورد نظر دستگاه ها و مردم، کمک شایانی می کند‌.
استاندار یزد در انتها تصریح کرد: امیدواریم با همراهی و تعامل خوب مدیران دستگاه ها و استفاده از ظرفیت های هم افزایی خوبی که می تواند بین دستگاه ها شکل بگیرد، شاهد ارائه هرچه بهتر و بیشتر خدمات به مردم باشیم.


آدرس کوتاه :