استاندار یزد تاکید کرد:


استاندار یزد گفت:از ظرفیت های استان در بخش های مختلف به ویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران در خدمت به خانواده شهدا و جامعه ایثارگری استفاده شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد،  " محمد علی طالبی"پیش از ظهر شنبه ۲۵ اسفندماه  در مراسم تجلیل و تکریم خانواده های معظم شهدا و  جانبازان عرصه ایثار و مقاومت که در مجتمع آموزشی رفاهی فرهنگیان یزد و با حضور مدیر کل دادگستری و جمعی از مدیران استان برگزار شد بیان کرد: باید از شعار دادنها عبور کنیم و بتوانیم قدمی ارزنده در راستای رفع مسائل و مشکلات خانواده های شهدا و جانبازان برداریم.
«محمدعلی طالبی» افزود: هر سال برنامه تجلیل از ایثارگران برگزار شده اما هیچ زمانی پیش نیامده که بگوییم نسبت به سال گذشته در مسیر حل  مسائل کلان قدم اساسی برداشته شده  و یا بخشی از مشکلات حل شده یا خیر؟
طالبی یادآورشد: هیچ کس بهتر از خود جانبازان نمی تواند مشکلات این قشر را مطرح کند و نسبت به حل آن  راهکار و پیشنهاد دهد، بنابراین در اولین فرصت جلسه ای برنامه ریزی می شود تا بتوانیم  با همفکری خود شما عزیزان اقدام شایسته ای را در راستای برنامه ریزی جهت حل اساسی مشکلات این قشر عزیز انجام دهیم.
وی گفت: همه امکانات و توان استان به ویژه در بنیاد شهید و امور ایثارگران باید در خدمت جانبازان عزیز و جامعه ایثارگری در آید و همه احساس کنند آنچه برای استان و مسئولین در راستای رفع مشکلاتشان امکان پذیر بوده محقق شده است.
استاندار یزد در پایان عنوان کرد: بسیاری از مشکلات با هم افزایی و مشارکت دستگاه های مختلف قابل حل است و به جای قول و وعده ضروریست  یک کار بزرگ و جمعی را  پشتیبانی و در کنار هم برای آینده برنامه ریزی کنیم.
در ابتدای این مراسم، " موحدیان" از جانبازان نخاعی استان به نمایندگی از جامعه ایثارگری، ضمن خیر مقدم به استاندار یزد و گرامی داشت یاد پدر ایشان که از شهدای استان هستند گفت: خوشحالیم که اکنون سکان مدیریت استان به دست شما که از رویشهای انقلاب و از بطن جامعه ایثارگری استان هستید افتاده است.
گفتنی است در پایان این مراسم، توسط استاندار و دیگر مدیران حاضر در مراسم، از تنی چند از جانبازان ، مادران و همسران شهدا تقدیر به عمل آمد.

*عکاس:رضا زارع


آدرس کوتاه :