استاندار یزد در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان عنوان کرد:

پیگیر تخصیص اعتبارات ملی به شهرستان های کمتر توسعه یافته هستیم


استاندار یزد با اشاره به لزوم تخصیص اعتبارات ملی به شهرستان های کمتر توسعه یافته، عنوان کرد: مکاتبات و پیگیری های لازم برای ایجاد ردیف بودجه ملی به این شهرستان ها را انجام می‌دهیم.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «محمد علی طالبی» در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان یزد که به منظور بررسی مسائلی همچون سند توسعه شهرستان بهاباد، ارائه پیشنهادات هشتمین جلسه کارگاه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری و ... با حضور اعضای شورا در سالن کوثر استانداری برگزار شد،با اشاره به معرفی شهرستان بهاباد از سوی وزارت کشور به عنوان یکی از 31 شهرستان کمتر توسعه یافته، عنوان کرد: ایجاد بستر‌های اشتغال‌زایی و کارآفرینی، افزایش بهره وری و اثر بخشی در فعالیت‌های اقتصادی و تدوین برنامه راهبردی - عملیاتی توسعه پایدار اقتصادی از جمله اهداف معرفی این شهرستان ها بوده که تحقق این موضوعات را برای بهاباد در استان دنبال می‌کنیم.
 دکتر طالبی با اشاره به لزوم تخصیص اعتبارات ملی به  شهرستان های کمتر توسعه یافته، عنوان کرد: مکاتبات و پیگیری های لازم برای ایجاد ردیف بودجه ملی به این شهرستان ها را انجام می‌دهیم.
 وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به غنای شهرستان بهاباد در حوزه های معدنی و کشاورزی و موقعیت جغرافیایی ممتاز آن، عنوان کرد: با تکیه بر ظرفیت های داخلی این شهرستان و با ساز و کارهای موجود در استان، می‌توان تا حد زیادی زمینه ها را برای توسعه بهاباد فراهم کرد.
دکتر طالبی ادامه داد: دستگاه های مربوط نحوه بهره برداری از ظرفيت های بهاباد را مشخص کرده و ذیل سند توسعه، برنامه های اجرایی ای را برای توسعه بهاباد تدوین کنند.
 استاندار در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر ضرورت تعیین نمای کلی تامین زیرساخت‌های آب و برق شهرستان های خاتم و بهاباد عنوان کرد : دستگاه های مربوط طی نشست های کارشناسی، ظرفیت ها و چشم انداز ها را ارائه تا زمینه ها برای تامین زیرساخت ها فراهم شود.


آدرس کوتاه :