استاندار یزد در نشست مشترک با شورای قضایی استان عنوان کرد:

کمیته تحقق شعار سال تشکیل می شود


استانداریزد با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گفت: تاکنون جلسات متعددی با محوریت برنامه ریزی برای حرکت استان در مسیر تحقق شعار سال برگزار شده و به منظور ساماندهی بهتر این جلسات و پیگیری مسائل مربوط به آن، کمیته تحقق شعار سال در استان تشکیل می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر طالبی در نشست مشترک با اعضای شورای قضایی استان که با حضور غلامعلی دهشیری؛ رئیس کل دادگستری استان،  محمدرضا حداد زاده؛ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد و جمعی دیگر از اعضای شورا برگزار شد، ضمن قدردانی از همکاری های این دستگاه در تامین امنیت و پیشبرد برنامه ها و اهداف استان، گفت: همدلی و همکاری موجود بین دستگاه های مختلف استان در حوزه تامین امنیت و در قالب شورای تامین، طی دو سال اخیر، وضعیتی استثنائی و بی بدیل بوده که یک پای این هماهنگی، دستگاه قضا بوده است.
وی با اشاره به تعاملات و رویکردهای قوه قضائیه در حوزه های مختلف و به ویژه در حوزه مسائل اقتصادی، اظهار داشت: رویکردهایی که امروز در دستگاه قضا استان وجود دارد موجب تسهیل در اجرای سیاست های مختلف استان از جمله حوزه اقتصادی است.
استاندار یزد به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها اشاره و خاطرنشان کرد: این شعار در ادامه شعار سال گذشته بوده و امیدواریم در سایه تعامل و هماهنگی موجود در استان، کارهای موثری را انجام دهیم.
دکترطالبی تصریح کرد: به نظر می رسد با بسترسازی های صورت گرفته و هماهنگی ها و تعاملات موجود در استان و نیز کارهای ارزشمندی که در راستای مانع زدایی و پشتیبانی از تولید صورت گرفته، فضای مناسبی برای تحقق شعار سال در استان یزد، وجود دارد.
وی با بیان اینکه برای مانع زدایی از مسیر تولید در بسیاری از موارد، نیازمند همراهی، تعامل و همکاری دستگاه قضایی استان هستیم، اظهار داشت: با پشتیبانی و همراهی دستگاه قضای استان می توانیم موفقیت های خوبی را در این راستا کسب کنیم.
بالاترین مقام اجرایی استان گفت: تشکیل کمیته تحقق شعار سال، در دستور کار استان قرار می گیرد.
استاندار یزد تصریح کرد: در حال حاضر جلسات متعددی با محوریت برنامه ریزی برای حرکت استان در مسیر تحقق شعار سال برگزار شده است.
دکتر طالبی ادامه داد: در وهله اول بنا را بر شناسایی جامعه مخاطب تولید استان و دریافت نظرات آن ها در خصوص موانع پیشروی تولید و حمایت و پشتیبانی هایی که برای افزایش تولید نیاز دارند، گذاشته ایم.
وی در بخش دیگری از سخنانش بر ضرورت شناسایی سازمان های مردم نهاد و بهره گیری از ظرفیت آن ها در حوزه مسائل اجتماعی تاکید کرد.
 استاندار یزد با بیان اینکه یکی از اولویت های حوزه سیاسی امنیتی استان در سال جدید، پرداختن به مسائل اجتماعی است، بیان کرد: امیدواریم با اقداماتی که در این راستا انجام می شود کمک شایانی به توجه بیش از پیش به حوزه آسیب های اجتماعی داشته باشیم.
وی در پایان اظهار داشت: در دولت فعلی، توجه به مسائل اجتماعی بیشتر شد به طوریکه برای اولین بار،  حوزه اجتماعی صاحب ردیف بودجه و سازمانی تحت عنوان سازمان امور اجتماعی کشور تاسیس شد.


آدرس کوتاه :