معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تاکید کرد:

لزوم مشارکت همه دستگاه‌های استان در برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند


‌نشست شورای اداری ابرکوه و آیین تکریم و معارفه معاونین سیاسی، امنیتی اجتماعی فرماندار و بخشداران مرکزی شهرستان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی ‌استاندار ‌یزد برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، در این ‌مراسم "‌احمد ترحمی"‌ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه شیوع کرونا و تحریم های شدید، سال ٩٩ را سال سختی برای مردم ایران رقم زد، گفت: این سختی ها علی رغم همه فراز و نشیب ها درس هایی هم در راستای مقاومت، ایستادگی، وحدت، همدلی، انسجام و امید برای ما داشت که امید است در سال ۱۴۰۰ و حضور در صحنه های انقلاب به ویژه انتخابات، بیشتر شود.
‌ رئیس ستاد انتخابات استان با تأکید بر اینکه همه دستگاه ها و ارگان ها باید در برگزاری انتخاباتی باشکوه مشارکت داشته باشند، افزود: انتخابات نیازمند یک عزم ملی و همگانی است و برگزاری آن از عهده یک دستگاه و چند نهاد خارج است؛ لذا همه باید دست به دست هم بدهند.
ترحمی خاطرنشان کرد: اصل و ملاک، برگزاری یک انتخابات سالم، قانون مند، دقیق، با امنیت کامل و بدون جانب داری از هر جریان و گروهی در حوزه شهری و روستایی و ریاست جمهوری است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: انتظار می رود مسئولین در کنار همه مسئولیت‌ها و خدماتی که انجام می دهند، به مجموعه فرمانداری برای برگزاری یک انتخابات آبرومند با کمترین کاستی و نقص تلاش کنند.
وی با بیان اینکه انتخابات ۲۸ خرداد ‌سال جاری بزرگ‌ترین و پر حجم ترین انتخابات است، اظهار کرد: از ١٦ فروردین ماه ثبت نام داوطلبین شوراهای روستاها به مدت هفت روز شروع می شود.

گفتنی است در این مراسم احمد تولایی به عنوان معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی فرماندار و حاصلی به سمت بخشدار مرکزی ابرکوه معرفی و از خدمات اقایان اسحاقی و حسینی تجلیل شد.

★‌ خبرنگار و عکس: ‌محمد کارگر ★


آدرس کوتاه :