پیام تبریک و قدردانی معاون سیاسی استاندار از خدمات دانشگاه علوم پزشکی یزد


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ‌یزد در پیامی ضمن تبریک روز جهانی بهداشت محیط، از خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت‌الله صدوقی(‌ره) تقدیر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، متن کامل پیام "احمد ‌ترحمی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ‌خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید آیت‌الله صدوقی(‌ره) ‌یزد به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر میر‌جلیلی

رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید آیت‌الله صدوقی(‌ره)

با سلام و احترام

ضمن گرامیداشت ۲۶ سپتامبر مصادف با پنجم مهرماه، روز جهانی بهداشت محیط با شعار "بهداشت محیط راهبرد کلیدی نظام سلامت در مبارزه با همه گیر شدن بیماری ها" و ارج نهادن به تلاش و ایثارگری خدمتگزاران این ‌عرصه که موجبات سلامتی و آسایش جامعه را فراهم می سازند.
بدون شک فعالیت های شبانه روزی کادر بهداشت و درمان و پرسنل خدوم و زحمتکش بهداشت محیط در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، نقش بسزایی در کنترل شیوع آن و حفظ سلامت شهروندان داشته است.
به پاس قدردانی، این روز را به جنابعالی و تمام تلاشگران عرصه بهداشت محیط تبریک گفته، امیدوارم با همت و همدلی هرچه بیشتر موجبات ارتقا سلامت و ایجاد محیطی سالم و پر نشاط را برای مردم عزیز استان فراهم نمایید.
با آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون
آدرس کوتاه :