اخبار


همزمان با روز هفتم ماه محرم

تجمع بزرگ عاشوراییان در حسینیه و میدان تاریخی امیرچقماق یزدبرگزار شد.

2024 07 14
به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد  تجمع بزرگ عاشوراییان همزمان با روز هفتم ماه محرم با سبک عزاداری سنتی در حسینیه و میدان تاریخی امیرچقماق یزد با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، فرماندار یزد، جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

اخطار قاطع فرماندار یزد به واحد‌های ضایعات

2024 07 14
فرماندار یزد: همه واحد‌های ضایعات غیرمجاز پلمب می‌شوند و فک پلمب آنها به هیچ وجه امکانپذیر نیست.

فرماندار یزد بر اهمیت همکاری دستگاه‌ها برای تحقق نهضت ملی مسکن تأکید کرد.

2024 07 14
سیدمحمدرضا مدرسی فرماندار یزد در حاشیه برگزاری نهمین جلسه شورای مسکن از مردم برای حضور حماسی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در مرحله اول و دوم، قدردانی و بر اهمیت همکاری دستگاه‌ها برای تحقق نهضت ملی مسکن تأکید کرد

فرماندار یزد از تلاش‌های عوامل برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد

2024 07 11
فرماندار یزد در جلسه ای که با حضور عوامل برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد از همکاری و تلاش‌های بی‌دریغ دست اندرکاران برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تقدیر و بر اهمیت نقش آنان در برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور تأکید کر
گزارش تصویری

بازدید سرزده فرماندار یزد از شعب اخذ رأی

2024 07 05
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، "سیدمحمدرضا مدرسی" فرماندار یزد به‌صورت سرزده ضمن بازدید میدانی از برخی شعب اخذ رأی در شهر یزد، از تلاش‌های عوامل اجرایی تقدیر و از حضور مردم در پای صندوق‌های رأی قدردانی کرد.

جلسه کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد برگزار شد

2024 07 01
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، در جلسه‌ای که به ریاست "زارع"، مسئول کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد برگزار شد، برنامه‌ریزی و تامین اقلام و ملزومات شعب اخذ رأی و آمادگی برای برگزاری دور دوم انتخابات مورد بررسی قرار گرفت. این جلسه با حضور اعضای کمیته مالی و پشتیبانی برگزار شد و طی آن، به بررسی نیازها و...

قدردانی فرماندار یزد از مردم و دست‌اندرکاران انتخابات

2024 07 01
"سیدمحمدرضا مدرسی" فرماندار یزد، با تشکر از مشارکت گسترده مردم و تلاش‌های دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات، بر اهمیت حضور مجدد مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست‌جمهوری تأکید کرد.
گزارش تصویری

حماسه 8 تیرماه از قاب دوربین

2024 06 30
گزارش تصویری

برگزاری مراسم اربعین شهید جمهور آیت ا... دکتر رئیسی و شهدای خدمت

2024 06 28
به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، مراسم اربعین شهید جمهور آیت ا... دکتر رئیسی و شهدای خدمت، سالگرد شهادت آیت ا... دکتر بهشتی و یاران شهیدشان و سالگرد شهادت شهید محراب آیت ا... صدوقی و امام جمعه فقید یزد با حضور نماینده ولی فقیه در استان‌ یزد، استاندار ، فرماندار یزد و جمعی از مردم و مسئولین در محل مسجد روضه محمدیه(حظیره)برگزار شد.
فرماندار یزد:

لزوم هماهنگی کامل ستادها با فرمانداری در تجمعات انتخاباتی

2024 06 24
رئیس هیئت اجرایی ستاد انتخابات و فرماندار یزد تاکید کرد: تجمعات انتخاباتی در شهرستان یزد با هماهنگی و مجوز فرمانداری امکان پذیر است .

پیام فرماندار یزد به مناسبت هفته قوه قضائیه

2024 06 24
به مناسبت هفته قوه قضاییه سیدمحمدرضا مدرسی فرماندار شهرستان یزد در پیامی فرارسیدن هفته قوه قضاییه را به تمامی مسئولان و دست اندرکاران دستگاه قضا تبریک گفت.

نشست مهم کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد

2024 06 22
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، پیش از ظهر امروز "ابوالفضل اکبری" رئیس ستاد انتخابات شهرستان یزد، در حاشیه نشست کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان، گفت: هرچه به هشتم تیرماه، روز برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، نزدیک می‌شویم، شاهد افزایش فعالیت ستادهای انتخاباتی و هواداران کاندیداهای مختلف...

برگزاری کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد

2024 06 22
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، پیش از ظهر امروز کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد به ریاست "زلیخا زارع"، مسئول کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد و با حضور سایر اعضا در محل سالن ولایت فرمانداری یزد برگزار شد. زارع در حاشیه برگزاری نشست کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد اظهار کرد: به منظور...

پیگیری جدی طرح ساماندهی و انتقال واحدهای ضایعاتی سطح شهر به شهرک ضایعات در یزد

2024 06 20
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار یزد: هیچ تغییری در رویکرد نهادهای ذی‌ربط در خصوص انتقال واحد‌های ضایعات به شهرک ضایعات صورت نگرفته است.
یزد مهیای انتخاباتی ماندگار؛

برگزاری کارگاه‌های آموزشی نمایندگان فرماندار در یزد

2024 06 20
سیدمحمدرضا مدرسی، فرماندار یزد، در حاشیه برگزاری دوره‌های آموزشی نمایندگان فرماندار گفت: هدف این کارگاه‌ها، افزایش آمادگی برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با حضور حداکثری و بهبود فرآیندهای اجرایی انتخابات است.