فرماندار یزد:

60 واحد از 120 واحد نهضت ملی مسکن شاهدیه یزد تا خرداد ماه آماده واگذاری می‌شود.

فرماندار یزد از آماده شدن 60 واحد از 120 واحد مسکن نهضت ملی در شهر شاهدیه تا خرداد ماه خبر داد و گفت: متقاضیان نسبت به تکمیل آورده خود اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد سیدمحمدرضا مدرسی، فرماندار یزد، در حاشیه بازدید از پروژه نهضت ملی مسکن در شهر شاهدیه اظهار داشت: در این پروژه 120 واحد مسکونی در قالب 6 بلوک 20 واحدی احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون 60 واحد از این پروژه در قالب 3 بلوک در مرحله نازک‌کاری و سفت‌کاری است، افزود: این واحدها تا پایان خرداد ماه آماده واگذاری به متقاضیان خواهد شد.

فرماندار یزد با اشاره به اینکه 60 واحد باقی‌مانده نیز در قالب 3 بلوک در حال احداث است، گفت: این واحدها نیز تا سه ماه آینده آماده تحویل خواهد شد. مدرسی با بیان اینکه دستگاه‌های خدمات‌رسان نسبت به تامین انشعابات آب، برق، گاز و مخابرات این واحدها اقدام کرده‌اند، از متقاضیان خواست تا نسبت به تکمیل آورده خود اقدام کنند.

وی همچنین از آماده‌سازی 16.5 هکتار زمین برای احداث 300 واحد مسکن ویلایی و خودمالکی در شهر شاهدیه خبر داد و گفت: این واحدها نیز در قالب طرح جوانی جمعیت احداث خواهد شد.

فرماندار یزد در پایان از همکاری دستگاه‌ها و به‌ویژه شهرداری یزد در تسهیل صدور پروانه و آماده‌سازی زمین برای احداث واحدهای مسکن ملی در شهر شاهدیه قدردانی کرد.