اخبار


رییس شورای اطلاع رسانی استان یزد در جمع خبرنگاران:

سرعت، صحت و دقت؛ سه شاخصه مهم در عرصه خبررسانی است/حق طلبی، امانت داری و صداقت از ویژگی های بارز یک خبرنگار

2022 08 11
رییس شورای اطلاع رسانی استان یزد؛ سرعت،صحت و دقت را  سه شاخصه مهم در عرصه خبررسانی دانست و ابراز داشت: ذوق و استعداد، سرعت عمل، دقت نظر، حق طلبی، تهیه جسورانه اخبار، امانت داری و صداقت را از شاخصه های اهالی رسانه است.

برگزاری مراسم «روز سیزدهم محرم» با حضور اقشار مختلف مردم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین در محل مسجد ملا اسماعیل یزد

2022 08 11
استاندار یزد در نشست مشترک با مدیر عامل هلدینگ‌ کشاورزی و صنایع غذایی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره):

استفاده بهینه کشاورزان یزدی از منابع آبی در اختیار جهت کشت و پرورش محصولات کشاورزی سازگار با اقلیم/ آب؛ یکی از بزرگترین دغدغه ها و مطالبات مردم استان/ آب انتقالی از دریا به استان یزد در بخش شرب، کشاورزی کم آبخواه و پر بازده و صنایع کم آب بر مصرف می شود/ از سرمایه گذاری در حوزه های کشاورزی کم آبخواه و دامداری پر بازده حمایت می‌کنیم

2022 08 11
استاندار یزد با اشاره با به شرایط خاص آب و هوایی یزد، گفت: کشاورزان قناعت پیشه و سختکوشی یزدی از گذشته، از منابع آبی در اختیار استفاده بهینه کرده و اقدام به کشت و پرورش محصولات کشاورزی سازگار با اقلیم می کنند.
استاندار یزد:

قوانین مالیاتی به نفع شرکت های فناورودانش بنیان تفسیرشوند/حرکت در مسیر علم وفن آوری تنها راه پیشتازی استان وقرارگیری به عنوان الگو در تراز جهانی/ حوزه فناوری ودانش بنیان؛ مسیری روشن، پر بهجت و امید آفرین/تشکیل ۹۰ هسته علمی مسئله یاب در استان با هدف عارضه یابی و حل 90مسئله صنعتی استان/عزم راسخ استان جهت تبدیل یزد به کانون جوشش علم و فناوری کشور/سفر قریب الوقوع معاون علمی و فناوری رئیس جمهوربه استان

2022 08 11
استاندار یزد حرکت در مسیر علم و فناوری را تنها راه پیشتازی استان و قرارگیری به عنوان الگو در تراز جهانی دانست و از عزم راسخ استان جهت تبدیل یزد به کانون جوشش علم و فناوری کشور خبرداد.

برگزاری نشست مشترک استاندار یزد با معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ارائه پیشنهادات ابتکاری استان در این حوزه

2022 08 11
نشست مشترک استاندار یزد با معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار و پیشنهادات ابتکاری استان در این حوزه ارائه شد.

بررسی مسائل مربوط به ساخت منازل مسکونی آسیب دیده از سیل اخیر استان؛ در نشست هم اندیشی استاندار یزد با مسئول قرارگاه مهندسی جهادی حاج احمد متوسلیان

2022 08 11
نشست هم اندیشی استاندار یزد با مسئول قرارگاه مهندسی جهادی حاج احمد متوسلیان با موضوع بررسی مسائل مربوط به ساخت منازل آسیب دیده از سیل اخیر استان، برگزار شد.
استاندار یزد در نشست شورای مسکن استان:

"کیفیت" و "سرعت" دو مولفه بسیار مهم در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن/ مسائل مربوط به پروژه های نهضت ملی مسکن با قید فوریت پیگیری و حل شود

2022 08 11
استاندار یزد "کیفیت" و "سرعت" را دو مولفه بسیار مهم در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن دانست و گفت: مسائل مربوط به پروژه های نهضت ملی مسکن باید با قید فوریت پیگیری و حل شود.
استاندار یزد عنوان کرد؛

اهمیت بالای بازتوانی اقتصادی و معیشتی مردم در دوران پسا سیل/ انتخاب یزد به عنوان استان پایلوت کشوری اجرای برنامه " ترمیم اضطراری اشتغال در مناطق آسیب دیده از بلایا"/ کمیته ملی اجرای طرح مذکور جهت هماهنگی بیش تر مسائل مربوطه تشکیل شود

2022 08 11
استاندار یزد به اهمیت بالای توجه به بازتوانی اقتصادی و معیشتی مردم در دوران پسا سیل اشاره کرد و از انتخاب یزد به عنوان استان پایلوت اجرای برنامه ترمیم اضطراری اشتغال در مناطق آسیب دیده از بلایا خبرداد.

برگزاری نشست کارگروه تنظیم بازار استان یزد به ریاست دکتر عظیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار

2022 08 10
 نشست کارگروه تنظیم بازار استان به ریاست دکتر عظیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار وبا حضور مدیران دولتی و خصوصی این حوزه در محل سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد .

برگزاری نشست ستاد پیگیری اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار

2022 08 10
 نشست ستاد پیگیری اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه با دستور کار بررسی مشکلات ۸ واحد صنعتی به ریاست دکتر دهشیری رئیس کل دادگستری یزد و با حضور دکتر عظیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و دیگر مدیران استان در محل اتاق بازرگانی استان برگزار شد .
به ریاست مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری؛

تشکیل جلسه تخصصی سازمان مردم نهاد فعال در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی و جهاد کشاورزی یزد

2022 08 10
جلسه تخصصی سمن های فعال در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی و جهاد کشاورزی یزد به ریاست جمال قهرمانی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری برگزار شد.
استاندار یزد:

ضرورت اطلاع رسانی و اقناع مردم در خصوص اقدامات برنامه های دولت/ رونمایی از «سامانه نماد» به عنوان سامانه نظارت مردمی؛ همزمان با هفته دولت/ اطلاع رسانی جامع و دقیق از روند اجرا مصوبات سفر رئیس جمهور به استان و احیای پروژه های متوقف شده صورت بگیرد

2022 08 10
استاندار یزد بر اطلاع رسانی دقیق پروژه های هفته دولت دستگاه ها و اقدامات و فعالیت های آن ها در طول سال تاکید کرد.

برگزاری نشست ساماندهی مسائل مربوط به حسینیه حضرت امام خمینی(ره) تفت به ریاست استاندار یزد

2022 08 10
نشست ساماندهی مسائل مربوط به حسینیه امام خمینی (ره) به ریاست استاندار یزد برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

پیام تشکر استاندار از دست اندرکاران برگزاری مراسم دهه اول محرم در یزد؛ حسینیه ایران

2022 08 10
استاندار یزد در پیامی از دست اندرکاران برگزاری مراسم دهه اول محرم در یزد؛ حسینیه ایران قدردانی کرد.

دیدار پیمانکار جاده یزد-طبس با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یژد

2022 08 10
فراهم سازی زمینه های لازم به منظور تسریع در عملیات اجرایی این پروژه در جریان دیدار پیمانکار جاده یزد - طبس با معاون هماهنگی امور عمرانی صورت گرفت.

پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت روز بزرگداشت شهدای مدافع حرم

2022 08 09
در بخشی از پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت روز بزرگداشت شهدای مدافع حرم آمده است؛تاریخ باید بداند دفاع از حرم عمه سادات حضرت زینب (س) دلیل نمی‌خواهد، راهنمایش دل است و بهانه‌اش هم دل.  بیعت حسینیان زمان بیعتی است به‌رنگ خون که جلوه‌ای از این عهد و پیمان را پیکر مطهر شهدای مدافع حرم به تصویر کشیده‌اند.
استاندار یزد خبرداد؛

بهره برداری از کارخانه نوآوری در ۲۵ مرداد و در جریان سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور/ طرح بورسیه شغلی پیشنهادی استان در دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش قرار گرفت/ چشم انداز استان، تبدیل یزد به یکی از قطب های علمی و فناوری در سطح بین المللی است

2022 08 09
استاندار یزد نوید بهره برداری از فاز نخست کارخانه نوآوری یزد در روز ۲۵ مردادماه جاری و در جریان سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان و نیز، برنامه ریزی برای سامان اقدامات لازم برای آغاز عملیات اجرایی فاز دوم این کارخانه را داد.

زیر ساخت های لازم برای استقرار صنایع در شهرستان مروست فراهم می‌شود

2022 08 09
 نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و تامین زیر ساخت های استقرار صنایع در شهرستان مروست به ریاست دکتر سید مسعود عظیمی و با حضور مدیران مربوط و سرمایه گذاران این حوزه در دفتر این معاونت برگزار شد.

پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت گرامی داشت «روز خبرنگار»

2022 08 08
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد «روز خبرنگار» را گرامی داشت.

حضور ویدئو کنفرانسی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد در نشست بررسی وضعیت نانوایی ها

2022 08 07
 دکتر سید مسعود عظیمی به همراه مدیران مربوط به صورت ویدئو کنفرانسی در نشست بررسی وضعیت نانوایی ها حضور پیدا کرد .