اخبار


استاندار یزد:

تشکل های دانشجویی راهکارهای عملیاتی تعامل با گردشگران را ارائه کنند/ دانشجویان با مطالبه گری عالمانه توسعه متوازن استان را دنبال کنند/ دانشگاه محلی برای تقویت قوه عاقله در کشور/ اوج گیری یزد با اجرای سندیزدنوین

2023 12 08
هم زمان با ۱۶ آذر روز دانشجو، نشست مشترک استاندار یزد با تشکل‌های دانشجویی استان جهت بررسی مسائل و مطالبات آنها برگزار شد. 
معاون اقتصادی و گردشگری استاندار یزد:

پروژه‌های مرتبط با صنعت هوایی حمایت می‌شود

2023 12 08
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: با توجه به سهم بزرگ استان در بخش گردشگری هوایی، پروژه‌های مرتبط با این صنعت نیز حمایت می‌شود.
استاندار یزد مطرح کرد؛

رصد روزانه بازار در در شهرستان ها توسط فرمانداران/ پیگیری تسهیل در واردات گوشت و تشدید نظارت بر بازار/ برنامه ریزی به منظور تامین اقلام ضروری ایام ماه مبارک رمضان و عید نوروز

2023 12 07
استاندار یزد گفت: برنامه ریزی ها و اقدامات لازم جهت تامین میوه و گوشت شب عید و ماه مبارک رمضان صورت گیرد.
استاندار یزد در نشست مشترک با مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی؛

سند یزد نوین؛ نقشه راه محافظت و احیاء بناهای تاریخی

2023 12 07
استاندار یزد، سند یزد نوین را نقشه راه استان در حوزه های مختلف عنوان و خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات مورد پیگیری ذیل این سند، تعیین مجموعه هایی به عنوان معین و محافظ بناهای تاریخی است.
استاندار یزد مطرح کرد؛

رصد روزانه بازار در در شهرستان ها توسط فرمانداران/ پیگیری تسهیل در واردات گوشت و تشدید نظارت بر بازار/ برنامه ریزی به منظور تامین اقلام ضروری ایام ماه مبارک رمضان و عید نوروز

2023 12 07
استاندار یزد گفت: برنامه ریزی ها و اقدامات لازم جهت تامین میوه و گوشت شب عید و ماه مبارک رمضان صورت گیرد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

نگاه ویژه مجموعه مدیریتی استان به دانشگاه فرهنگیان/ هدایت منابع خیری در مسیر حل مسائل دانشگاه

2023 12 06
استاندار یزد  با اشاره به نگاه ویژه مجموعه استان به دانشگاه فرهنگیان و مباحث مرتبط با آن خاطرنشان کرد: نگاه مجموعه مدیریتی استان به این دانشگاه، نگاه حمایتی کامل است و مسائل و مطالبات موجود پیگیری خواهد شد.

تاکید استاندار یزد بر تسریع در روند اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن شهرستان ها

2023 12 06
استاندار یزد در نشست شورای مسکن استان، بر تسریع در روند اجرای زیرساخت های پروژه های نهضت ملی مسکن شهرستان ها و پیگیری شبانه روزی مسائل مربوط به آن ها تاکید کرد.

پیام استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو

2023 12 06
استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو پیامی صادر کرد.

دعوت استاندار یزد از عموم مردم استان جهت حضور گسترده و باشکوه در مراسم استقبال از پیکر مطهر ۵ شهید والامقام خوشنام/ این مراسم فردا پنجشنبه ۱۶ آذرماه بعد از نماز ظهر و عصر در محل میدان امیر چخماق برگزار می شود

2023 12 06
استاندار یزد از عموم مردم استان جهت حضور گسترده و باشکوه در مراسم استقبال از پیکر مطهر ۵ شهید والامقام خوشنام، دعوت کرد.
استاندار یزد:

توجه به جایگاه اقتصاد دیجیتال در برنامه های استان/ افزایش بهره وری و اشتغال فارغ التحصیلان از مسیر فناوری اطلاعات/ ظرفیت های حوزه فناوری برای حل مسائل فعال شود/ یزد برای اوج گیری به دو بال «فناوری و نوآوری» و «گردشگری» نیاز دارد

2023 12 06
استاندار یزد با اشاره به ضرورت حمایت از حوزه فناوری به منظور حل مسائل استان، گفت: یکی از راه های افزایش بهره وری و اشتغال فارغ التحصیلان حرکت در مسیر فناوری اطلاعات است.

بهره برداری از نیروگاه انرژی خورشیدی در سرزمین آفتاب تابان

2023 12 06
معاون دفتر امور اقتصادی استانداری و مسئول پیگیری محور انرژی خورشیدی در سند یزدنوین گفت: در یک بازه زمانی چهار ساله، ۲ هزار مگاوات نیروگاه انرژی خورشیدی در یزد ایجاد می شود.

بهره‌مندی از تکنولوژی‌های نوین برای توسعه بازرگانی یزد نوین

2023 12 06
مدیر کل دفتر امور هماهنگی اقتصادی استانداری یزد از رویکرد بهره‌مندی از تکنولوژی‌های نوین جهت توسعه بازرگانی یزد نوین خبر داد و گفت: ذیل محور بازرگانی سند تحولی یزدنوین ۱۵ برنامه تعریف شده که طبق برنامه زمان‌بندی برخی از آنها نیز اجرایی شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد:

شهرداران خط مقدم مدیریت بحران هستند

2023 12 06
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد در کارگاه آموزشی مدیریت سیلاب با اشاره به خدمات و نقش شهرداری ها گفت: شهرداری ها به عنوان متولی خدمات در شهرها و بر اساس قانون خط مقدم مدیریت بحران هستند و باید این نقش را جدی بگیرند.
استاندار یزد مطرح کرد؛

بهره وری همچون آب برای استان حیاتی است/ ضرورت تعیین متولی و ریز پروژه‌های بهره‌وری/ تحقق ۴۰ درصدی رشد اقتصادی از محل بهره‌وری دنبال می‌شود/ افزایش بهره‌وری منابع انسانی ادارات، دنبال می‌شود/ بهره وری؛ یکی از موضوعات مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی/ اعطای امتیازات مختلف به واحدهای تولیدی منوط به اقدامات آنها در راستای سیاست‌های بهره‌وری

2023 12 06
استاندار یزد مسئله بهره‌وری را همانند موضوع آب، فرهنگ و مسکن برای استان حائز اهمیت دانست و گفت: در این حوزه به دنبال کار واقعی و تحقق نمودهای کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان در واحدهای تولیدی به صورت عملیاتی هستیم.   
به ریاست معاون اقتصادی استاندار برگزار شد؛

هشتاد و ششمین جلسه کارگروه مقدماتی ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه

2023 12 05
مشکلات 8 واحد تولیدی استان یزد در کارگروه مقدماتی ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه بررسی شد.
استاندار یزد در بازدید از کارخانجات فرش ستاره کویر یزد:

برافراشته شدن پرچم یزد مرهون خدمات صادقانه کارآفرینان است

2023 12 05
استاندار یزد با حضور در شرکت فرش ستاره کویر یزد به بررسی ظرفیت ها و مسائل این مجموعه پرداخت.
پای حرف دانشجو؛

استاندار یزد با دانشجویان در سلف دانشگاه همسفره شد

2023 12 05
استاندار یزد با حضور در سلف سرویس دانشجویی خواهران و برادران دانشگاه یزد و صرف غذا به همراه دانشجویان، کیفیت غذا و برخی خواسته ها و مسائل دانشجویی را بررسی کرد.

بازدید جانشین ستاد برگزاری مسابقات بین المللی جام فجر از محل برگزاری مسابقات

2023 12 05
محمد حسین پارسائیان جانشین ستاد برگزاری مسابقات بین المللی جام فجر با همراهی زهیر حاجی حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان از محل برگزاری این مسابقات در محل سالن ورزشی امام علی (ع) دانشگاه یزد بازدید کرد .

دانشگاه آیت‌الله حائری میبد و دانشگاه اردکان جدیدترین مقصد بازدیدهای مدیرکل سیاسی استانداری یزد با دانشجویان استان

2023 12 05
مدیرکل سياسی، انتخابات و تقسيمات كشوری استانداری یزد در ادامه بازدید از خوابگاه ها، امکانات رفاهی دانشگاه های استان یزد و صحبت با دانشجویان درجمع دانشجویان دانشگاه آیت الله حائری میبد  و همچنین دانشگاه اردکان حاضر و ضمن گفتگوی چهره به چهره با دانشجویان از نزدیک در جریان مشکلات و درخواست های آنها قرار گرفت.

مصوبات سومین جلسه کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا در سال 1402

2023 12 05
 جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان برگزار شد.
جانشین ستاد برگزاری مسابقات بین المللی جام فجر در استان یزد گفت:

دارالعباده یزد دارای پتانسیل های زیادی در زمینه های مختلف است و میزبانی رویدادها و مسابقات ملی و بین المللی به عنوان فرصتی برای معرفی بیشتر این توانمندی ها است

2023 12 04
محمد حسین پارسائیان روز یکشنبه در نشست برنامه ریزی و هماهنگی مسابقات بین المللی جام فجر با میزبانی استان یزد، افزود: در استان یزد پتانسیل های بسیار زیادی در زمینه های علمی، فرهنگی، صنعتی، معدنی ، اجتماعی و دیگر زمینه ها وجود دارد اما آنگونه که باید به آن پرداخته نشده و بخش های زیادی از این  داشته ها  مغفول مانده است.

تکذیب خبر آتش زدن منازل افاغنه در میبد

2023 12 04
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر آتش زدن منازل افاغنه در میبد را تکذیب کرد.
استاندار یزد در کارگروه توسعه صادرات استان مطرح کرد؛

تهیه مدل راهبردی صادرات و تجارت استان یزد/ شناخت مسائل و نیازهای کشورهای هدف صادرات/ نسخه صادرات متناسب هر کشور تدوین شود/تهیه بسته تشویقی جهت حمایت از فعالان بخش خصوصی درمسیر سند یزد نوین

2023 12 03
استاندار یزد با بیان اینکه حل موانع پیش روی فعالیت صادرکنندگان مستلزم تهیه مدل راهبردی صادرات و تجارت استان است، گفت: در این مدل باید راهکارهای افزایش صادرات به کشورهای هدف مشخص و برنامه ریزی لازم برای توسعه بازارهای هدف صادرات صورت گیرد.

دیدار صمیمانه مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد با اقشار مختلف مردم

2023 12 03
 محمدحسین طالبی؛ مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد در یکشنبه های #مردم_مداری با اقشار مختلف مردم دیدار و گفتگو کرد.

پاسخگویی مستقیم و حضوری محمد حسین پارسائیان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد به اقشار مردم عزیز استان

2023 12 03
 محمد حسین پارسائیان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم با مردم دیدار و گفتگو کرد.

برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌الملل گردشگری و صنایع وابسته از 23 بهمن ماه

2023 12 03
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: هفدهمین نمایشگاه بین‌الملل گردشگری و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران بین 23 تا 26 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

پاسخگویی مستقیم و حضوری معاون اقتصادی استاندار یزد به اقشار مختلف مردم

2023 12 03
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد به صورت مستقیم با مردم دیدار و دستوراتی در جهت حل مسائل آن‌ها صادر کرد.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد:

مدرسه پژوهش‌محور، دانش‌آموز پرسشگر و معلم پژوهنده از ضروریات آموزش و پرورش است

2023 12 03
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد در حاشیه بازدید از نمایشگاه دانش آموزی هفته پژوهش گفت:  مدرسه پژوهش‌محور، دانش‌آموز پرسشگر و معلم پژوهنده هستیم از ضروریات و از ارکان اصلی آموزش و پرورش است.

بازدید و جلسه مهندس ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از وضعیت ساخت و ساز نهضت ملی مسکن

2023 12 03
 در این جلسه موضوعات چگونگی اتصال گاز به خط اصلی و هم چنین اتصال متقاضیان جوانی جمعیت به پروژه ها مورد بررسی قرار گرفت.

پیام استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن 12 آذر؛ روز جهانی معلولان

2023 12 03
مهران فاطمی؛ استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن 12 آذر؛ روز جهانی معلولان پیامی صادر کرد.

آغاز پویش کاشت 15 میلیون درخت در استان یزد؛ با غرس نهال توسط استانداریزد

2023 12 02
در آئینی با حضور استاندار یزد پویش کاشت 15 میلیون درخت در مدت 4 سال در استان یزد به صورت رسمی آغاز شد.
استاندار یزد:

توان و عزم دانش آموزان نخبه مایه مباهات است/ توجه به توان و ظرفیت نخبگان موانع پیشرفت کشور را برطرف می سازد

2023 12 02
استاندار یزد اراده و توان و عزم دانش آموزان نخبه را مایه مباهات کشور دانست و گفت: در صورت توجه به این اراده های قوی و بسیار بزرگ و ارزشمند می توان موانع موجود در مسیر پیشرفت و اعتلای ایران را مرتفع کرد.
استاندار یزد تاکید کرد؛

استقبال باشکوه از شهدای گمنام با برنامه های فرهنگی و مردمی همراه باشد

2023 12 02
استاندار یزد با اشاره به میزبانی استان یزد از ۵ شهید خوشنام دوران دفاع مقدس در هفته جاری، گفت: برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری باشکوه و شایسته مراسم استقبال، وداع،  تشییع و تدفین شهدا صورت گیرد.

اهتمام ویژه استان نسبت به رونق صنعت نساجی

2023 12 02
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد بر اهتمام ویژه استان نسبت به رونق صنعت نساجی تاکید کرد.

شرکت خوروسازی یزد به زودی به روزهای اوج خود باز می‌گردد

2023 12 02
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از شرکت خودروسازی یزد که دارای خط مونتاژ وانت با ظرفيت يك تن بار را بازدید کرد.
رونمایی از سامانه « مردمی سازی نظارت بر بازار» ابتکاری دانش بنیان در کارگروه تنظیم بازار/ نظارت هوشمند بر قیمت کالا/ دکتر فاطمی:

توانمندی فناورانه و بومی یزد الگویی ملی و مردمی برای نظارت بر بازار/ توزیع عادلانه محصولات تنظیم بازار و توجه به اقشار کمتر برخوردار/ کاهش تورم استانی در برخی کالاها/جرائم سنگین در انتظار گروانفروشان

2023 12 01
استاندار یزد با اشاره به رونمایی از رونمایی از سامانه «مردمی سازی نظارت بازار» ابتکاری دانش بنیان در کارگروه تنظیم بازار گفت: بر این اساس تمامی فروشگاه‌ها صاحب بارکد شده و مشتریان با بارکد خوان تلفن همراه خود، قیمت محصولات فروشگاه را با قیمت‌های مندرج در برنامه مقایسه خواهند کرد.
سفر یکروزه وزیر کشور به استان یزد ؛

از نشست با اقشار مختلف مردم تا افتتاح واحدهای تولیدی

2023 12 01
احمد وحیدی وزیر کشور در سفری یک روزه به استان یزد ضمن افتتاح چندین پروژه عمرانی، صنعتی و آموزشی از روند اجرای طرح‌های مختلف در استان یزد بازدید کرد.
استاندار یزد خبرداد:

انعقاد تفاهم نامه توسعه زیرساخت و فعالیت های سینمایی در استان به ارزش 25 میلیارد تومان/ آغاز عملیات اجرایی مرکز همایش های بین المللی یزد

2023 12 01
استاندار یزد با اشاره به امضای تفاهم نامه  توسعه و رونق زیرساخت ها و فعالیت های سینمایی در استان گفت: مجموع تعهدات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استان در قالب این تفاهم نامه، قریب به 25 میلیارد تومان است.
استاندار یزد مطرح کرد؛

احراز شرایط تمامی متقاضیان نهضت ملی مسکن در شهرستان یزد/ تلاش برای تسریع در آماده سازی زمین و اجرای سایر پروژه ها/ حذف از پروژه نداریم و اولویت بندی بر مبنای آورده مردم است/ عملیات اجرایی 600 واحد مسکونی پردیس زندگی یزد رو به اتمام است

2023 12 01
استاندار یزد بیان اینکه اکنون بحث احراز شرایط تمامی متقاضیان ثبت نام شده در طرح نهضت ملی مسکن استان مشخص شده است، گفت: بر اساس گزارش ارائه شده تا ۲۰ روز آینده تمامی متقاضیان به پروژه‌ها متصل خواهند شد.
وزیر کشور:

آینده انقلاب از مسیر ایمان و اراده جوانان و نوجوانانی شکل می‌گیرد/ مدرسه محل پرورش روح و ذهن و محل رشد علم است/ ساخت مدرسه با معیارهای اسلامی و ایمانی، آن را به دری از درهای بهشت تبدیل می‌کند

2023 11 30
وزیر کشور گفت: آینده انقلاب از مسیر ایمان و اراده جوانان و نوجوانانی شکل می‌گیرد که قلب آنها مملو از عشق و محبت به خاندان اهل بیت و اراده‌های آنها در دفاع از مظلومین استوار است.

بازدید وزیر کشور از شهرک ۳۷۷ هکتاری نهضت ملی مسکن «پردیس زندگی یزد»

2023 11 30
وزیر کشور در سفر به استان یزد با حضور در شهرک ۳۷۷ هکتاری نهضت ملی مسکن «پردیس زندگی یزد»، از نزدیک در جریان روند اجرای واحدها قرار گرفت.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور از طرح تولیدات محصولات گلخانه‌ای منطقه رستاق

2023 11 30
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد و جمعی از مسئولان شهرستان و استان از طرح تولیدات محصولات گلخانه‌ای در منطقه رستاق شهرستان اشکذر بازدید کردند.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور از واحد صنعتی لیلیان بافت یزد

2023 11 30
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد و جمعی از مسئولان شهرستان و استان از بخش های مختلف واحد صنعتی لیلیان بافت یزد در منطقه رستاق شهرستان اشکذر بازدید کردند.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور از واحد کاشی عقیق اشکذر

2023 11 30
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور و معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد با حضور  در شهرستان اشکذر از واحد صنعتی کاشی عقیق این منطقه بازدید کردند.
استاندار یزد در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان مطرح کرد؛

یزد؛ مهد سرمایه گذاران ثروت ساز در عرصه های اقتصادی و اجتماعی/ خلق فرصت های فناورانه و نوآورانه در دل کویر مرکزی ایران توسط یزدی ها/ تولید و سفره گستری در عرصه صادرات به نقاط مختلف ایران و جهان/ یزد؛ استان غلبه اراده مومنانه و عالمانه انسانی بر محدودیت های طبیعت

2023 11 30
استاندار یزد با بیان اینکه یزد، مهد سرمایه گذاران ثروت ساز در عرصه های اقتصادی و اجتماعی است، گفت: یزد؛ استان خلق فرصت های فناورانه و نوآورانه آن هم در دل کویر مرکزی ایران است.

حضور وزیر کشور در بین اقشار مختلف و بررسی خواسته های آن ها

2023 11 30
به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، احمد وحیدی؛ وزیر کشور در جریان سفر یک روزه خود به استان یزد، به اتفاق استاندار یزد و برخی از مسئولین در بین اقشار مختلف استان حضور یافت و به بررسی مسائل و خواسته های آن ها پرداخت.
وزیر کشور:

بخش خصوصی کشور هر روز قوی تر از گذشته می شود

2023 11 30
وزیر کشور در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان یزد، با ابراز امیدواری نسبت به ایجاد تحولات عظیم در حوزه اقتصادی کشور گفت: خوشبختانه شرکت‌های دانش بنیان برای نقش آفرینی در حوزه علم و دانش و فناوری به خودباوری دست یافته‌ اند و بخش خصوصی کشور هر روز قوی‌تر از گذشته می‌شود.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

اجاره‌بها مشکل اصلی تورم استان است

2023 11 30
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: مهمترین دلیل مشکل تورم استان در زمینه اجاره بها است که علت آن مهاجرت بالای استان یزد است و در این زمینه استقرار صنایع در برخی دشت ها را ممنوع کردیم.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد تأکید کرد؛

ضرورت همکاری دستگاه های اجرایی استان در راستای پیشبرد فرآیند اجرایی طرح نشانی استاندارد مکانی ملی (GNAF )

2023 11 30
نشست بررسی پیاده سازی پروژه نشانی استاندارد مکانی ملی (GNAF) به ریاست محمد حسین پارسائیان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد  برگزار شد.
گزارش تصویری ؛

برگزاری نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان یزد به ریاست وزیر کشور و با حضور استاندار یزد، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از فعالین بخش خصوصی استان

2023 11 30

دیدار وزیر کشور با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد

2023 11 30
احمد وحیدی؛ وزیر کشور با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد دیدار و گفتگو کرد.

ادای احترام وزیر کشور به مقام شامخ شهدای معظم و خوشنام آرمیده در میدان امیر چقماق یزد

2023 11 30
وزیر کشور در بدو ورود به استان یزد با حضور در میدان امیرچقماق، به مقام شامخ شهدای معظم و خوشنام آرمیده در این میدان تاریخی ادای احترام کرد.
با استقبال استاندار یزد و جمعی از مسوولین صورت گرفت؛

ورود وزیر کشور به استان یزد

2023 11 30
احمد وحیدی؛ وزیر کشور دقایقی پیش، با استقبال رسمی استاندار یزد و جمعی از مسئولین، وارد استان شد.

بازدید معاون عمرانی از آخرین وضعیت تاسیسات زیر بنایی سایت ٣۷۷ هکتاری پردیس زندگی

2023 11 29
مهندس ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در این بازدید دستورات لازم برای تسریع در عملیات اجرایی احداث شبکه های آب و برق را صادر کرد.

رویداد ملی مسئولین آموزش دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری های سراسر کشور

2023 11 29
با حضور رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد، مسئولان آموزش دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری های سراسر کشور و دهیاران منتخب کشور

نمایشگاه تخصصی صنعت کاشی و سرامیک توسط استانداریزد افتتاح شد

2023 11 29
پانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت کاشی و سرامیک توسط استاندار یزد افتتاح شد.

بازدید معاون اقتصادی استاندار یزد از شرکت داروسازی کارن

2023 11 29
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری ضمن دیدار با مدیران شرکت داروسازی کارن از خط تولید این شرکت بازدید کرد.
به ریاست سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استاندار؛

نشست هماهنگی مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر برگزار شد

2023 11 29
نشست هماهنگی مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر به ریاست سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استاندار، حاجی حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان و نایب رئیس فدراسیون بدمینتون بصورت ویدئو کنفرانس برگزار و در خصوص مسائل مطروحه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
استاندار یزد مطرح کرد؛

بسترسازی ملی برای میانداری مردم در عرصه فرهنگ/ توجه به سهم استان ها از اعتبارات شورای فرهنگ عمومی کشور/ ضرورت قرارگیری فرهنگ و محیط زیست در صدر موضوعات

2023 11 29
استاندار یزد با اشاره به اهمیت نقش آفرینی مردم در حوزه فرهنگ  گفت: یکی از اقدامات مورد پیگیری باید برنامه ریزی و بسترسازی جهت میانداری مردم و نقش آفرینی حلقه های میانی در حوزه فرهنگ باشد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

قرارگیری قبرستان تاریخی جوی هُرهُر در تراز قبرستان های وادی السلام نجف، تخت فولاد اصفهان و شیخان قم/ ضرورت بازسازی این قبرستان تاریخی؛ به دلیل جایگاه والای علمای آرمیده در این قبرستان و بُعد هویتی و میراثی آن/ تلاش جهت تبدیل این قبرستان به قطب فرهنگی و مذهبی استان/ تهیه فرهنگنامه معرفی مفاخر یزد؛ در دستورکار استان

2023 11 28
استاندار یزد با حضور در محل پروژه احیای قبرستان تاریخی جوی هُرهُر یزد، از اقدامات و فعالیت های در حال انجام در راستای ساماندهی این مجموعه بازدید کرد.

نشست معاون اقتصادی استاندار یزد با معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیر بنایی معاون اول رئیس جمهور

2023 11 28
نشست معاون اقتصادی استاندار یزد با معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیر بنایی معاون اول رئیس جمهور در خصوص موضوع شاخص های کلان اقتصادی استان بحث و گفتگو شد.

یزد میزبان نمایشگاه استانی آبادیران

2023 11 28
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: در نمایشگاه "آبادیران" قرار است از فناوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در حل مسائل مناطق کمتر برخوردار استفاده شود.

گزراش تصویری رویداد ملی مسئولین آموزش دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری های سراسر کشور

2023 11 28
با حضور رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، مسئولان آموزش دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری های سراسر کشور و دهیاران منتخب کشور  رویداد ملی مسئولین آموزش دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری های سراسر کشور برگزار شد.
استاندار یزد مطرح کرد:

پیگیری مداوم برای تحقق حداکثری مصوبات سفر رئیس جمهور به یزد/ عزم جدی جهت جذب حداکثری منابع و تسریع در در اجرای پروژه ها/ تسهیلگری و ظرفیت سازی در اولویت است

2023 11 27
استاندار یزد با بیان اینکه عزم جدی دولت و استان تحقق و اجرای مصوبات سفرهای رئیس جمهور در طول عمر دولت سیزدهم است، گفت: تاکنون اتفاقات بسیار خوبی رقم خورده اما تلاش خواهیم کرد تا با جذب منابع بیشتر شاهد تسریع در تکمیل، افتتاح و بهره‌مندی مردم از ثمرات این پروژه‌ها باشیم.

ضرورت بهره‌برداری اقتصادی از ظرفیت و توانمندی های حوزه صنایع دستی

2023 11 27
 محمد حسین پارسائیان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد از دومین نمایشگاه صنایع دستی که به همت اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی در محل هتل ارگ برگزار شده است بازدید و از نزدیک در جریان آخرین تحولات این حوزه قرار گرفت.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد:

تورم ماهانه آبان استان یزد ۱.۷ درصد شد

2023 11 27
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد گفت: میزان تورم استان یزد در آبان ماه سال جاری ۱.۷ بوده و از میانگین تورم ماهانه کشور پایین‌تر است.

اطلاعیه فراخوان انتخاب کارمند پژوهشگر برتر

2023 11 27
استانداری یزد برای انتخاب کارمند پژوهشگر برتر فراخوان منتشر کرد.

بازدید معاون عمرانی استاندار از پروژه نهضت ملی مسکن پردیس زندگی

2023 11 27
مهندس ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در بازدید و جلسه هفتگی بررسی وضعیت اجرای ساختمان های نهضت ملی مسکن پردیس زندگی عنوان کرد: اولویت پیمانکاران استفاده از مصالح نوین و روش های صنعتی ساخت وساز باشد.
استاندار یزد:

حضور بسیج برای قوام نظام اسلامی ضروری است/ همه ما وام دار مکتب بسیج و روح بسیجی در تمامی امور کشور هستیم

2023 11 27
استاندار یزد حضور بسیج و پویایی و زنده بودن آن را برای قوام نظام اسلامی ضروری و مهم دانست و گفت: همه ما وام‌دار مکتب و تفکر بسیج و روح بسیجی در تمامی امور کشور هستیم.

تقدیر از اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد در برگزاری باشکوه رویداد ملی روستا آباد

2023 11 26
اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد در برگزاری باشکوه رویداد ملی روستا آباد در مهرماه سال ۱۴۰۲ تقدیر شد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

نگاه ویژه تیم مدیریتی استان به حوزه بهداشت و درمان/ امضای تفاهم نامه ساخت اولین بیمارستان شهرستان تازه تاسیس مروست؛ در آینده ای نزدیک/ ارایه خدمات بهداشتی و درمانی استان یزد به مردم استان‌های جنوب و جنوب شرق کشور

2023 11 26
استاندار یزد با اشاره تعداد زیاد طرح های عمرانی و زیرساختی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی(ره) یزد گفت: با توجه به اهمیت حوزه بهداشت و درمان، مسائل این حوزه به صورت ویژه مورد پیگیری مسئولین استان قرار دارد.
استاندار یزد تاکید کرد:

لزوم برنامه ریزی جهت ارتقاء سواد حقوقی مردم

2023 11 26
استاندار یزد با اشاره به لزوم ارتقا سواد حقوقی مردم در دنیای امروز گفت: لازم است تا مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه به عنوان مسئولیت‌های اجتماعی خود سواد حقوقی مردم را افزایش دهد.
در آئینی با حضور استاندار یزد صورت گرفت؛

آغاز عملیات اجرایی مرکز همایش های بین المللی یزد در مجتمع کاریزبوم

2023 11 26
در آئینی با حضور استاندار یزد و نماینده مردم یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی عملیات اجرایی مرکز همایش های بین المللی یزد در مجتمع کاریزبوم آغاز شد.
در آئینی با حضور استاندار یزد صورت گرفت؛

بهره برداری از طرح گازرسانی به شهرک تخصصی کاریزبوم

2023 11 26
در آئینی با حضور استاندار یزد و نماینده مردم یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، طرح گازرسانی به شهرک تخصصی کاریزبوم مورد بهره برداری قرار گرفت.

بازدید استاندار یزد و رئیس مجمع نمایندگان استان از روند اجرای طرح تقاطع غیر همسطح کوثر

2023 11 26
استاندار یزد به اتفاق نماینده مردم یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی از روند اجرای طرح تقاطع غیر همسطح کوثر بازدید کرد.

از «طرح توسعه بیمارستان مهریز» بازدید شد

2023 11 26
دکتر بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، مهندس ابوالحسینی معاون‌ هماهنگی امور عمرانی استاندار و صباغیان نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم، مروست در مجلس شورای اسلامی از «طرح توسعه بیمارستان فاطمه الزهراء شهرستان مهریز» بازدید کردند.

تاکید بر اجرای مولد سازی دارایی ها مطابق با قوانین موجود جهت تکمیل پروژه های عمرانی اولویت دار

2023 11 26
جلسه مولد سازی دارایی های دولت به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی تشکیل شد.

تشدید نظارت و بررسی قرارداد های واگذاری اراضی دولتی برای فعالیتهای صنعتی

2023 11 26
در جلسه‌ای به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی وضعیت اجرای طرح های صنعتی بر روی اراضی دولتی واگذاری شده به متقاضیان در شهرک های صنعتی و سایر نقاط استان بررسی شد.
تداوم خدمت، بی وقفه و پر قدرت؛

پاسخگویی مستقیم و حضوری استاندار یزد به اقشار مختلف مردم استان

2023 11 26
استاندار یزد به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم با مردم دیدار و دستورات مقتضی جهت حل مسائل و دغدغه های آن ها را صادر کرد.
استاندار یزد:

پرورش نیروی کار با توجه به افق توسعه استان انجام شود

2023 11 26
استاندار یزد  با اشاره به ضرورت تهیه هندسه بازار کار و نیروی کار استان توسط این کانون، اظهارداشت: براین اساس با توجه به افق توسعه استان، نیروی کار مورد نیاز  مشخص و برنامه ریزی های لازم صورت می گیرد.
استاندار یزد در نشست شورای استانی فضای مجازی مطرح کرد؛

لزوم ارتقاء سواد مجازی اقشار مختلف جامعه/ آموزش؛ رکن اصلی در مدیریت فضای مجازی

2023 11 26
استاندار یزد از «آموزش» به عنوان کم هزینه‌ترین، آسان ترین و موثرترین اقدام در مدیریت فضای مجازی نام برد و گفت: صدا و سیما نیز می‌تواند با استفاده از بستر عظیم رسانه‌های موجود در یزد، مسئله مهم آموزش را تسهیل کند.

نظارت ضامن خدمات رسانی بهتر دستگاههای اجرایی یزد به مردم است

2023 11 26
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد گفت: نظارت  به عنوان تکمیل کننده و همچنین ضامن خدمات رسانی بهتر دستگاههای اجرایی به مردم است  

رسیدگی استاندار یزد به خواسته ها و مطالبات مردم از طریق «سامانه سامد»

2023 11 26
مهران فاطمی از طریق «سامانه سامد» به خواسته ها و مطالبات مردم به صورت مستقیم و تلفنی رسیدگی کرد.

بازدید از مجتمع بهداشتی و درمانی «شهید محمدرضا دُرعلی فراشاه» تفت

2023 11 25
با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و دکتر میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی از مجتمع بهداشتی و درمانی شهید محمد رضا در علی فراشاه تفت بازدید بعمل آمد.

لزوم تقویت رویدادهای ورزشی محلات در استان

2023 11 25
استاندار یزد در آیین اختتامیه المپیاد فرهنگی ورزشی محلات ابرکوه گفت: برگزاری چنین رویدادهایی، ارزشمند و شایسته تقدیر بوده و باید روز به روز تقویت شود.
استاندار یزد:

بسیج و سپاه در مدیریت سیل و حوادث استان نقش پررنگی داشتند

2023 11 25
استاندار یزد با اشاره به خدمت رسانی مجموعه بسیج و سپاه در همه میادین، گفت: بسیج و سپاه در مدیریت سیل و حوادث استان نقش پررنگی داشتند.

بازدید معاون استاندار یزد از واحدهای صنعتی ابرکوه

2023 11 25
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از برخی از واحدهای صنعتی شهرستان ابرکوه بازدید و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
با افتتاح استاندار یزد؛

بخش ام آر ای بیمارســتان خاتم الانبیاء(ص) ابرکوه آغاز بکار کرد

2023 11 25
با حضور استاندار یزد و نماینده مردم ابرکوه در مجلس شورای اسلامی، بخش MRI بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) شهرستان ابرکوه به مساحت ۳۰۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

پروژه خیری مرکز خدمات جامع سلامت «حاج غلامرضا مسروری علی آباد» افتتاح شد

2023 11 25
آیین افتتاح پروژه خیری مرکز خدمات جامع سلامت حاج غلامرضا مسروری علی آباد با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد عصر امروز با اعتبار ساخت هفتاد میلیارد ریال و عرصه و بنا هفتصد متر مربع برگزار شد.

بخش آی سی یو بیمارستان شهید بهشتی تفت افتتاح شد

2023 11 25
با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد بخش آی سی یو بیمارستان شهید بهشتی تفت با چهار تخت افتتاح شد.

برگزاری نشست هم اندیشی بنیاد نخبگان استان و هیات اندیشه ورز

2023 11 25
نشست هم اندیشی بنیاد نخبگان استان و هیات اندیشه ورز به ریاست مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد برگزار گردید.

دیدار دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد ، با سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری

2023 11 25
حجت‌الاسلام و المسلمین «ابوذر صانعی» دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد ، با «محمد حسین پارسائیان» سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری دیدار و گفت و گو کرد
معاون اقتصادی استاندار یزد تاکید کرد؛

تسریع در اجرای واگذاری زمین برای احداث نیروگاه‌های خورشیدی

2023 11 25
 معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد بر تسریع  در اجرای واگذاری زمین برای احداث نیروگاه‌های خورشیدی تاکید کرد.
معاون استاندار یزد:

طرح توزیع شیر در مدارس استان آغاز می‌شود

2023 11 25
نشست بررسی مشکلات تامین شیر مصرفی مدارس استان یزد به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولان استانی  برگزار شد.

بازدید استاندار یزد از طرح توسعه مجموعه صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه

2023 11 25
استاندار یزد در جریان سفر یک روزه به شهرستان  ابرکوه، به همراه نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی از مجموعه صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه و روند اجرای طرح توسعه آن بازدید کرد.

نشست هماهنگی برگزاری هفته پژوهش و فناوری برگزار شد

2023 11 25
نشستی با حضور محمد حسین پارسائیان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد و جمعی از مدیران دانشگاهی و استانی در خصوص برگزاری هفته پژوهش و فناوری در استان یزد در محل دانشگاه یزد برگزار شد .
حضور استاندار یزد در آئین آغاز عملیات اجرایی انتقال آب خلیج فارس به شرکت صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه/ استاندار یزد:

عزم جدی دولت سیزدهم بر حل دغدغه‌های آبی استان‌های درگیر تنش آبی است

2023 11 25
استاندار یزد با اشاره به عزم جدی دولت سیزدهم جهت حل دغدغه های آبی استان های درگیر تنش آبی، گفت: یکی از اقدامات ارزشمند مورد پیگیری در دولت، حل مسائل این حوزه با انتقال آب از دریا با اتکا به توان نیروهای توانمند داخلی است.

برگزاری نشست شهرداران استان یزد

2023 11 24
نشست شهرداران استان یزد با مدیرکل دفتر خدمات شهری و محیط زیست سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد برگزار شد.

بازدید مدیر دفتر مدیریت پایدار سرزمین در قرارگاه پیشرفت همه جانبه وزارت کشور و مشاور عالی رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشوراز تعدادی از بندهای خاکی یزد

2023 11 23
سردار «علیرضا دُر» مشاور و مدیر دفتر مدیریت پایدار سرزمین در قرارگاه پیشرفت همه جانبه وزارت کشور و مشاور عالی رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با همراهی «مهندس ابوالحسینی» معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و جمعی از مسئولان از تعدادی از بندهای خاکی حومه شهر یزد بازدید کرد.

دیدار صمیمانه معاون استاندار یزد با معلولان ضایعه نخاعی و نابینا

2023 11 23
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد در مرکز انجمن ضایعه نخاعی و خانه نابینایان استان حضور یافت.