معاون وزیر بهداشت

دکتر بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت ، منابع و برنامه ریزی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی که به دعوت میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد درمجلس شورای اسلامی به شهرستان میبد سفر کرده بود ، از طرح های نیمه تمام و طرح های توسعه بیمارستان امام جعفر صادق (ع) بازدید کرد .
به گزارش خبرگزاری صداوسیما میبد ؛ رحیمی در این بازدید که سجادی پور فرماندار میبد هم حضور داشت گفت : حوزه سلامت طی دو سال گذشته کارنامه موفقی را درکشور داشته و این موفقیت با تلاش های مسئولین شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی استان در میبد بشتر هم بوده است .
وی با بیان اینکه  35، 36 پروژه خوب و بزرگ حوزه بهداشت درمان و آموزشی را در پراکندگی مختلف در میبد داشتیم افزود :  فاز یک توسعه بیمارستان،  توسعه اورژانس بیمارستان،  فاز 2 بیمارستان امام جعفر صادق (ع) که کار بزرگ درمانی آموزشی است ؛ درآینده ردیف بودجه  خواهد گرفت. 
معاون توسعه مدیریت ، منابع و برنامه ریزی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت : امروز هم مقرر شد؛  بهسازی اتاق عمل ها یعنی دو اتاق عمل به به فضای موجودشان اضافه کنیم ؛  از سوی دیگر طرح توسعه بیمارستان میبد و  فاز 2 را که یک کار مهم است را درآینده انجام دهیم. 
رحیمی در بازدید از دانشکده پرستاری میبد هم گفت : اتفاقات خوبی در دانشکده پرستاری میبد افتاده که یک مقدار نیاز به توسعه ، بهسازی و بازساز و اتمام پروژه سلف سرویس و سالن ورزشی بود که از محل منابع وزارت بهداشت  تامین اعتبار خواهد شد. 
وی با بیان اینکه دراین دو سال بیش از 300 میلیارد تومان درحوزه سلامت در شهرستان میبد هزینه شده است تصریح کرد : سایت کلی وزارت بهداشت درمان و  آموزش پزشکی این است که هم مردم دسترسی عادلانه خدمات درهمه سطوح کشور را داشته باشند.
معاون وزیر بهداشت گفت:  هدف گذاری مان این است که بیماران درهر استان همه خدمات بهداشتی درمانی و آموزشی را بدون نیاز به مراجعه به استانهای همجوار دریافت کنند .
دکتر میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی هم گفت : آنچه که درحوزه سلامت مورد مطالبه در شهرستان میبد است ؛ یکی پرداختی ها به مجموعه پرسنل و متخصصین در بحث آنکال و کارانه است که باعث دلگرمی و استمرار تلاش هایشان است چرا که تعرفه ایی که درسیستم دولتی مردم پرداخت می کنند یک پانزدهم بخش خصوصی است.
میرمحمدی افزود : دوم اتمام پروژه های خیری که در سیستم سلامت انجام شده و با نظر مثبتی که داشتید این ها را هرچه زوتر به اتمام برسانیم.