اخبار


مشکلات مدارک هویتی شرکت کنندگان یزدی به سرعت رفع می‌شود

2024 03 01
مدیرکل ثبت احوال استان یزد گفت: هیچ یک از شرکت کنندگان انتخابات یزد تاکنون مشکل اسناد هویتی نداشتند و تمام مشکلات احتمالی مدارک هویتی شرکت کنندگان در انتخابات به سرعت رفع می‌شود.

باز بودن تمام مسیرهای روستایی در استان

2024 03 01
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: تمام مسیرهای روستایی در استان با وجود بارش برف سنگین هم اکنون باز است و صندوق‌های سیار و عوامل اجرایی مربوطه برای اخذ رای از مردم مناطق روستایی و کوهستانی هیچ منعی ندارند.

اطلاعیه شماره ۳۰ ستاد انتخابات کشور درمورد تصویر برداری رای دهندگان

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۳۰ خطاب به مجریان و اعضای شعب اخذ رای در مورد تصویر برداری رای دهندگان نکته ای را متذکر شد.

اطلاعیه شماره ۲۹ ستاد انتخابات کشور - مسئولین شعب مجاز به نوشتن رای نیستند

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲۹ اعلام کرد: مسئولین شعب، اعم از نمایندگان فرماندار، اعضاء شعبه، ناظرین هیات نظارت، عوامل انتظامی، نمایندگان نامزدها و بازرسین به هیچ وجه مجاز نیستند برای رای دهندگان اقدام به نوشتن رای نمایند.

اطلاعیه شماره ۲۸ ستاد انتخابات کشور در مورد حضور گسترده مردم در شعب اخذ رای

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور لحظاتی قبل در اطلاعیه شماره ۲۸ به نمایندگان فرماندار و اعضای شعب ابلاغ کرد، با توجه به حضور گسترده ملت حماسه ساز ایران اسلامی در شعب اخذ رای نیاز به دریافت تعرفه های بیشتر را اطلاع دهند.

مانعی برای رای دادن با شناسنامه های بدون عکس نیست

2024 03 01
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: هموطنانی که شناسنامه آنها عکس دار نیست و به سن قانونی رای رسیدند می‌توانند رأی خود را به صندوق بیندازند و مانعی برای رأی دادن آنها وجود ندارد.

اطلاعیه شماره ۲۷ ستاد انتخابات کشور - حق نامزدان انتخابات تضییع نشود

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲۷ از هموطنان خواست برای اینکه حق نامزدان انتخابات تضییع نشود، آرا خود را با مشخصات کامل و خوانا قید کنند.

اطلاعیه شماره ۲۶ ستاد انتخابات کشور در مورد ملاک تشخیص واجدان شرایط رای

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲۶ که بعدازظهر جمعه منتشر کرد نکاتی را به مجریان و دست اندرکاران انتخابات در مورد ملاک اصلی تشخیص واجدان شرایط اخذ رای متذکر شد.

اظهارنظر زودهنگام در مورد نتایج انتخابات ممنوع

2024 03 01
دادستان عمومی و انقلاب یزد با اشاره به رسیدگی به پنج پرونده تخلف انتخاباتی قبل از شروع فرایند رای گیری در استان، گفت: اظهار نظر و اعلام زودهنگام نتایج و منتخبین انتخابات تخلف و جرم است.
استاندار یزد:

امروز؛ روز امید، نشاط و لبخند ملت ایران و روز نا امیدی دشمنان خواهد بود

2024 03 01
استاندار یزد با بیان اینکه چشم دنیا به انتخابات ایران است، گفت: امروز؛ روز امید، نشاط و لبخند ملت ایران و روز نا امیدی دشمنان خواهد بود و بدخواهان ملت ایران منکوب خواهند شد.  

کد انتخاباتی کاندیداها نیز در برگ رای درج شود

2024 03 01
دبیر ستاد انتخابات استان یزد از مردم شریف استان خواست با توجه به شباهت اسمی برخی نامزدها، حتما در برگ رای خود علاوه بر اسم نامزد، کد انتخاباتی وی را نیز درج کنند.

اطلاعیه شماره ۲۵ ستاد انتخابات کشور خطاب به جوانان برومند ایران اسلامی

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲۵ اعلام کرد، براساس قانون انتخابات سن انتخاب کنندگان در روز اخذ رای باید ۱۸ سال تمام باشد.

فعالیت همه شعب سیار و ثابت أخذ رأی استان یزد در رأس ساعت ۸ صبح

2024 03 01
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد از فعالیت همه شعب أخذ رأی استان یزد در ساعت مقرر خبر داد.

اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات کشور - عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور لحظاتی قبل با انتشار اطلاعیه شماره ۲۴ اعلام کرد: دارندگان شناسنامه بدون عکس نیز می توانند در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری شرکت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد و استاندار آرای خود را به صندوق انداختند

2024 03 01
نماینده ولی فقیه در استان یزد، استاندار و جمعی از مردم و مسئولین در نخستین ساعات آغاز رأی‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در مسجد حظیره، آرای خود را به صندوق انداختند.  

مردم رأی‌دادن را به ساعات پایانی موکول نکنند

2024 03 01
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد گفت: مردم در اولین ساعات ممکن رأی خود را در صندوق‌ها بیندازند که در پایان ساعات اخذ رأی با شلوغی و ازدحام شعب اخذ رأی مواجه نشوند.

اطلاعیه شماره ۲۳ ستاد انتخابات وزارت کشور خطاب به هموطنان

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور پیش از ظهر جمعه در اطلاعیه شماره ۲۳ از کلیه واجدان شرایط خواست، مراجعه به شعب اخذ رای را به ساعات پایانی موکول نکنند.

اطلاعیه شماره ۲۲ ستاد انتخابات کشور با تاکید بر ارائه مدارک هویتی پنجگانه

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور روز جمعه در اطلاعیه شماره ۲۲ تاکید کرد، اخذ رای در کلیه شعب ثابت و سیار سراسر کشور فقط با ارائه اصل مدارک هویتی پنجگانه امکان پذیر است .

اطلاعیه شماره ۲۱ ستاد انتخابات کشور خطاب به اعضای شعب اخذ رای

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲۱ به اعضای شعب اخذ رای سراسر کشور اعلام کرد که اطلاعیه های منتشره به منزله دستور کتبی بوده و رعایت آن الزامی است.

اطلاعیه شماره ۲۰ ستاد انتخابات کشور منتشر شد

2024 03 01
 ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره ۲۰ تاکید کرد، فرایند اخذ رای در سراسر کشور از ساعت ۸/۰۰ صبح امروز (۱۱ اسفند) آغاز شده و اخذ رای از رای دهندگان با ارائه اصل یکی از مدارک هویتی پنجگانه انجام پذیر است.

اطلاعیه شماره ۱۹ ستاد انتخابات وزارت کشور

2024 03 01
ستاد انتخابات وزارت کشور صبح روز جمعه با انتشار اطلاعیه شماره ۱۹ تاکید کرد، هیچگونه نماد، اوراق و آثار تبلیغاتی نباید در محل شعبه و اطراف آن وجود داشته باشد.
استاندار یزد:

باید به انتخابات فراتر از سلایق سیاسی و از دریچه ملی نگاه کرد/ احراز هویت رای دهندگان با مدرک شناسایی معتبر

2024 02 29
استاندار یزد گفت: مسئله انتخابات ورای از سلایق سیاسی افراد است و باید از دریچه منافع ملی به آن نگاه کرد.

آغاز رسمی انتخابات و زمان رای گیری ساعت 8 صبح جمعه 11 اسفند ماه

2024 02 29
استاندار یزد با اشاره به آغاز زمان رای‌گیری انتخابات از ساعت ۸ صبح فردا، گفت: با توجه به اهمیت موضوع، آغاز فرایند انتخابات در شهرستان ها راس ساعت 8 صبح، مورد توجه خواهد بود.

مدیریت جهادی به سبک مسئولین استان یزد/کمک به خودروهای گرفتار در برف

2024 02 29
در پی بارش رحمت الهی به صورت باران و برف در مناطق مختلف کشور، استان یزد نیز از این نعمت بی‌بهره نماند و برخی از شهرستان‌های این استان، سفیدپوش شده است.

بازدید از مرکز مدیریت راه‌ها و محورهای روستایی پربارش استان یزد

2024 02 29
به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، محمدجواد ابوالحسینی معاون هماهنگي امور عمراني استاندار به همراه محمد رستگاری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، محمد عشقی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر، محمدعلی ملک‌زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد و حامد معتمدی معاون فنی و راه‌های روستایی این اداره کل، به منظور بررسی وضعیت راه‌های استان از مرکز مدیریت راه‌ها،...

مردم تخلفات انتخابات را به هیئت‌های نظارت گزارش کنند

2024 02 29
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد گفت: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف انتخاباتی مراتب را به هیئت‌های نظارت اطلاع‌رسانی کنند.

همه شرایط اجرایی برای برگزاری انتخابات فراهم است/ آغاز انتخابات از هشت صبح فردا

2024 02 29
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: همه شرایط اجرایی برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری در استان فراهم شده و انتخابات فردا جمعه ۱۱ اسفند ماه از ساعت ۸ صبح آغاز می شود.

اطلاعیه شماره ۱۸ ستاد انتخابات کشور در مورد زمان شروع اخذ آرا

2024 02 29
ستاد انتخابات کشور لحظاتی قبل با انتشار اطلاعیه شماره ۱۸ اعلام کرد، فرآیند اخذ رای درتمامی شعب سراسر کشور ساعت ۸/۰۰ صبح روز جمعه ۱۱ اسفند ماه آغاز می شود.

دعوت استاندار یزد از مردم شریف برای حضور گسترده در انتخابات 11 اسفندماه

2024 02 29
استاندار یزد با صدور پیامی از مردم شریف برای حضور گسترده در انتخابات 11 اسفندماه، دعوت کرد.

پیام دعوت استاندار سابق از مردم عزیز یزد برای حضور در انتخابات

2024 02 29
استاندار سابق یزد از مردم عزیز استان برای حضور در انتخابات دعوت کرد.

پیام دعوت یادگار بیت شهید محراب از مردم عزیز یزد برای حضور در انتخابات

2024 02 29
یادگار بیت شهید محراب از مردم عزیز یزد برای حضور در انتخابات دعوت کرد.

✅پیام دعوت جانشین سپاه قدس سردار سرتیپ پاسدار حاج محمدرضا فلاح زاده(ابوباقر) از مردم برای مشارکت در انتخابات

2024 02 29
 جانشین سپاه قدس سردار سرتیپ پاسدار حاج محمدرضا فلاح زاده(ابوباقر) در پیامی  از مردم یزد برای مشارکت در انتخابات دعوت به عمل آورد.

چهارهزار فروشگاه در استان یزد به سیستم کالابرگ الکترونیکی متصل است

2024 02 29
در استان یزد بیش از چهارهزار فروشگاه زنجیره‌ای و خرد برای استفاده خانوارهای بی‌بضاعت به سیستم کالابرگ الکترونیکی مجهز هستند.

افتتاح نمایشگاه عرضه مستقیم کالا به مناسب عید نوروز و ماه مبارک رمضان توسط استاندار یزد/ در جریان برگزاری این نمایشگاه، به صورت همزمان از 110 سکوی تنظیم بازار استان رونمایی شد

2024 02 28
در آئینی با حضور استاندار یزد نمایشگاه عرضه مستقیم کالا به مناسب عید نوروز و ماه مبارک رمضان افتتاح شد.

اطلاعیه شماره ۱۷ ستاد انتخابات کشور در مورد زمان پایان تبلیغات انتخاباتی

2024 02 28
ستاد انتخابات وزارت کشور دراطلاعیه شماره ۱۷ اعلام کرد، زمان تبلیغات نامزدان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ساعت هشت صبح فردا (پنجشنبه ) به پایان می رسد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

خلق حماسه ای دیگر با حضور پرشور مردم در انتخابات روز جمعه؛ 11 اسفند

2024 02 28
استاندار یزد گفت: یکایک مردم کشور و استان یزد، یازدهم اسفند ماه با حضور پرشور در رویداد بزرگ انتخابات حماسه ملی دیگری را رقم خواهند زد.

925 بازرس و سربازرس انتخابات در استان یزد آموزش دیدند

2024 02 28
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد گفت: در انتخابات ۱۱ اسفند، 867 بازرس مجرب و توانمند فعالیت دارند و 14 بازرس ویژه و 58 سربازرس نیز بر روند اجرای انتخابات نظارت دارند.
استاندار یزد:

برای ایران و اقتدار کشور همه با هم در انتخابات 11 اسفند حضور پیدا خواهیم کرد

2024 02 28
استاندار یزد با بیان اینکه حضور مردم پای صندوق‌های رای باعث ایجاد امنیت و اقتدار کشور و زمینه‌ای برای حل مشکلات مردم می شود، گفت: برای ایران، شادی ملت و اقتدار کشور همه با هم در انتخابات ۱۱ اسفند حضور پیدا خواهیم کرد.

آخرین فرصت تبلیغات انتخابات فردا صبح به پایان می رسد / هرگونه تبلیغات بعد از این فرصت ممنوع

2024 02 28
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: فرصت تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ساعت هشت صبح روز پنج شنبه دهم اسفند ماه به پایان می رسد و هرگونه تبلیغات بعد از این زمان ممنوع است.

اطلاعیه شماره ۱۶ستاد انتخابات کشور

2024 02 28
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ١۶، چگونگی فعالیت جبهه های سیاسی را در تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی یادآوری کرد.

برگزاری جلسه کارگروه زیربنایی

2024 02 28
جلسه کارگروه زیربنایی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی و با حضور اعضا تشکیل گردید.

اختصاص 867 شعبه اخذ رای در حوزه های انتخابیه استان یزد

2024 02 28
رئیس هیئت بازرسی استان یزد گفت: 867 شعبه اخذ رای برای مجموع حوزه‌های انتخابیه استان یزد در نظر گرفته شده است.

بازدید3ساعته استانداریزد از دستگاهها و بررسی عملکرد آنها در دعوت به انتخابات

2024 02 27
دور نخست بازدید سرزده استاندار یزد از دستگاه ها و بررسی عملکرد آن ها در زمینه دعوت مردم و به ویژه جامعه مخاطب به حضور در انتخابات انجام شد.
استاندار یزد:

آمادگی استان برای برگزاری انتخاباتی پرشور بر اساس راهبردهای 4 گانه مقام معظم رهبری/انتخابات بارزترین مصداقِ اراده ملت در سرنوشت کشور

2024 02 27
استاندار یزد از آمادگی استان جهت برگزاری انتخاباتی پرشور بر اساس راهبردهای چهارگانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) مبنی بر ایجاد امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت در انتخابات، خبر داد.

بازدید استاندار یزد از محل توزیع صندوق های اخذ رای شهرستان یزد

2024 02 27
مهران فاطمی؛ استاندار یزد از محل توزیع صندوق های اخذ رای و ملزومات انتخاباتی شهرستان یزد بازدید کرد.

پیام استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی

2024 02 27
استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی پیامی صادر کرد.
استاندار یزد

«نوروز بدون فوتی» و «نوروزِ همراه با ملاحظات ماه مبارک رمضان» دو رویکرد مهم استان/ سفرهای با نشاط، امید آفرین و توام با سلامت در نوروز/ فرصت بزرگ تقارن بهار معنویت و طبیعت برای رسیدن به نشاط مادی و معنوی/ تهیه و توزیع نقشه به روز راه‌ها در مراکز استقبال از مسافرین نوروزی

2024 02 27
استاندار یزد گفت: شعار نوروز امسال استان همچون سال گذشته بر دو پایه «نوروز بدون فوتی» با در نظر گرفتن تدابیر ویژه و «نوروزِ همراه با ملاحظات ماه مبارک رمضان» استوار است.

بازدید از سایت ۳۷۷ هکتاری پردیس زندگی یزد

2024 02 27
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد به همراه مدیر کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان و دیگر مسئولان از روند ساخت و ساز سایت ۳۷۷ هکتاری پردیس زندگی یزد بازدید نمودند.

برگزاری يازدهمين جلسه شورای فنی استان

2024 02 27
در این نشست که به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد برگزار گردید، گزارش بازدید کارگروه نظارت از پروژه تکمیل ساختمان صداوسیما و گزارش کارگروه مصالح در خصوص کیفیت مصالح بتن ارائه گردید و تصمیمات مناسبت اتخاذ گردید.

انتقام سخت از دشمن باحضور حداکثری در انتخابات

2024 02 27
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: هر برگه رأی که به درون صندوق انداخته می‌شود؛ یک انتقام است؛ ما باید انتقام شهدا و دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی را باحضور حداکثری خود در انتخابات اسفندماه بگیریم.

برگزاری نشست بررسی مشکلات انجمن کاشی و سرامیک استان یزد

2024 02 27
نشست بررسی مسائل‌ و دغدغه‌های انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک استان یزد باحضور معاون اقتصادی استاندار یزد و اعضای این انجمن برگزار شد.
استاندار یزد:

انتخابات سنگرِ کشور در برابر تهدیدات / مشارکت حداکثری، ایستادگی برای عزت و شرف مملکت است

2024 02 27
استاندار یزد انتخابات را در حکم سنگری برای کشور در برابر انواع تهدیدات برشمرد و گفت: هر چقدر که میزان ایستادگی مردم پای آرمان‌های یک مملکت بیشتر باشد، دشمنان آن کشور نا امیدتر خواهند شد.

یکصد و سی‌امین جلسه ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه برگزار شد

2024 02 27
مشکلات هفت واحد تولیدی استان یزد در ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه به ریاست رئیس کل دادگستری استان بررسی شد.

برگزاری جلسه وبیناری جهت آمادگی انتخابات و امنیت سایبری

2024 02 27
جلسه وبیناری باحضور مدیران کل پدافند غیر عامل کشور ،اعضای کارگروه سایبری و الکترونیک استان ها به منظور آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات 11اسفندماه برگزار شد.
استاندار یزد:

مدل های همکاری یزد با کشور جمهوری زیمباوه طراحی می شود

2024 02 26
استاندار یزد با اشاره به تفاهم نامه های منعقد شده بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری زیمباوه، گفت: مدل های همکاری یزد با کشور جمهوری زیمباوه طراحی می شود.
معاون استاندار در جلسه کارگروه انرژی:

نیازمند همراهی صنایع برای عبور از پیک مصرف گاز هستیم

2024 02 26
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در بیست و هشتمین جلسه کارگروه انرژی با اشاره به افزایش مصرف گاز در پی کاهش دما و ورود سامانه بارشی به کشور، اظهار داشت: با تعامل و همراهی مردم و فعالان اقتصادی مشکلی در تامین گاز برای بخش خانگی وجود ندارد اما هم اکنون مصرف گاز در سطح کشور از مرز 660میلیون مترمکعب گذشته و این میزان در استان به مرز 30 میلیون مترمکعب رسیده است.

نشست هماهنگی امور فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان یزد

2024 02 26
نشست هماهنگی امور فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان یزد به ریاست مدیرکل سیاسی و دبیر ستاد انتخابات استان برگزار شد.

رقابت ۲۱۵ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در یزد/ تلاش برای انتخابات سالم و رقابتی

2024 02 26
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: در استان یزد چهار حوزه حوزه انتخابیه در نظر گرفته شده است و در حال حاضر ۲۱۵ داوطلب برای انتخابات مجلس در استان با هم رقابت می کنند.

آغاز سرکشی استاندار یزد از ستادهای انتخاباتی/ حضور در ۴ ستاد انتخاباتی؛ در نخستین شب

2024 02 26
استاندار یزد به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، از ۴ ستاد انتخاباتی نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی سرکشی کرد.

جشن بزرگ سالروز میلاد حضرت صاحب الزمان(عج) در محله امامشهر یزد؛ به روایت تصویر

2024 02 26
 جشن بزرگ سالروز میلاد خجسته حضرت صاحب الزمان(عج) با حضور استاندار یزد و اقشار محتلف مردم در محله امامشهر یزد برگزار شد.
استانداریزد تاکید کرد:

توجه به قانون مداری،اخلاق و تعامل در برگزاری انتخابات / بررسی مسائل انتخابات به صورت میدانی/ تامین ارتباطات پایدار در روز انتخابات

2024 02 26
استاندار یزد فرمانداران را فرماندهان قرارگاه برگزاری انتخابات دانست و گفت: با توجه به قرارگیری فرمانداران به عنوان محور کار در شهرستان ها، باید امور را با متانت، اخلاق مداری، قانون مداری، اقتدار و تعامل پیش ببرند.
استاندار یزد تاکید کرد :

بهره گیری از رویدادهای بین‌المللی در راستای معرفی یزد به یک پنجم جمعیت جهان/ انتخابات؛ اولویت اول استان/ رویکرد تبدیل یزد به مرکز ساخت ماشین آلات حوزه نساجی، معدن و فولاد با جدیت دنبال شود/ پیگیری اجرای پروژه های مولد سازی/ موفقیت استان در کنترل تورم/حمایت از فعالین بخش اقتصادی؛ سیاست حتمی و قطعی استان

2024 02 25
استاندار یزد با اشاره به ضرورت استفاده صحیح و مطلوب از رویدادهای مختلف بین المللی در استان گفت: آگاهی رسانی به مردم و استفاده از ظرفیت‌های متعدد این رویدادها در راستای معرفی یزد به یک پنجم جمعیت دنیا از اهمیت فراوانی برخوردار است.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد اعلام کرد؛

استقرار 349 شعبه صندوق اخذ رأی در شهرستان یزد

2024 02 25
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد در روز میلاد حضرت مهدی (عج) و نیمه شعبان از ستاد انتخابات شهرستان‌ یزد بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های این ستاد قرار گرفت.

پیام استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان؛ سالروز میلاد خجسته حضرت صاحب الزمان(عج)

2024 02 24
استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان؛ سالروز میلاد خجسته حضرت صاحب الزمان(عج)  پیام تبریکی صادر کرد.

حضور ویدئو کنفرانسی رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان یزد در جلسه ستاد انتخابات کشور با استان ها

2024 02 24
 به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، این جلسه به ریاست ‌‌دکتر شاهچراغی معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور و با حضور علی اکبر عزیزی رئیس ستاد انتخابات استان، سعید رستگاری دبیر ستاد انتخابات استان و سایر اعضای ستاد انتخابات استان یزد بصورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.   در این جلسه پیرامون هماهنگی مسائل اجرایی برای انتخابات ۱۱ اسفند ماه...

نشست بررسی مسائل و مشکلات انجمن سازه‌های فولادی خانه صمت استان یزد برگزار شد

2024 02 24
نشست بررسی مسائل و مشکلات انجمن سازه‌های فولادی خانه صمت استان یزد با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری و اعضای هیئت‌مدیره این انجمن در محل دفتر این معاونت برگزار شد.
استاندار یزد:

نرخ تورم ماهانه استان پایین تر از متوسط کشوری است/ نرخ تورم گروه خوراکی‌ها به منفی ۰.۱ درصد رسید/تعریف مشوق‌های مالیاتی برای متولیان سکوهای تنظیم بازار

2024 02 24
استاندار یزد گفت: نرخ تورم ماهانه استان در بهمن ماه ۰.۴ درصد از متوسط کشوری پایین‌تر بوده و نرخ تورم گروه خوراکی‌ها نیز به منفی ۰.۱ درصد رسیده است.

اطلاعیه شماره (۱5) ستاد انتخابات کشور

2024 02 24
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ا یران» اقدام کنند.

پیام معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن روز مهندس

2024 02 24
 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با صدور پیامی فرا رسیدن ۵ اسفندماه زادروز دانشمند فرزانه خواجه نصیر طوسی و روز مهندس را تبریک گفت.

پیام استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن روز مهندس

2024 02 24
  استاندار یزد به مناسبت گرامیداشت روز مهندس پیامی صادر کرد.

بازدید وزیر اقتصاد و استاندار یزد از نخستین هتل کارخانه کشور

2024 02 23
وزیر امور اقتصادی و دارایی به اتفاق استاندار یزد از هتل کارخانه سعادت؛ نخستین هتل کارخانه کشور که در قالب یک مجتمع گردشگری در حال ساخت است، بازدید و مسائل آن را بررسی کرد.
استاندار یزد:

یزد بالاترین رشد اقتصادی کشور را دارد/ کارآفرینان و فعالین بخش خصوصی؛ ارزشمندترین سرمایه استان/ تلاش تمامی ارکان اقتصادی استان برای بهبود شاخص های اقتصادی

2024 02 23
استاندار یزد گفت: در حال حاضر استان یزد بالاترین رشد اقتصادی کشور را با نرخ 7/55 درصد به خود اختصاص داده است.

بازدید وزیر امور اقتصادی و دارایی و استاندار یزد از شرکت داروسازی کارن

2024 02 23
وزیر امور اقتصادی و دارایی و استاندار یزد با حضور در شرکت داروسازی کارن، از خطوط تولید این مجموعه بازدید و از مسائل و  مطالبات این مجموعه را مورد بررسی قرار دادند.
گزارش تصویری؛

بهره برداری از مجتمع گردشگری و بومگردی نیر زیبای من با حضور وزیر اقتصاد

2024 02 23
در آیینی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و استاندار یزد «مجتمع گردشگری و بومگردی نیر زیبای من» مورد بهره برداری قرار گرفت. این مجموعه با سرمایه گذاری بالغ بر هزار و 90 میلیارد ریال به احداث و تکمیل شده است.

افتتاح خط تولید نخ POY مجتمع صنعتی زرباف با حضور وزیر اقتصاد

2024 02 23
وزیر امور اقتصادی و دارایی و استاندار یزد با سفر به شهرستان زارچ، از مجتمع صنعتی زرباف بازدید و خط تولید نخ POY این مجموعه را افتتاح کردند.
وزیر اقتصاد:

یزد؛استان دارالعلم و دارالعمل/استقرار نماینده بانک مرکزی دریزد؛از سال آینده

2024 02 23
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از ابتدای سال آینده برای تحقق خواست بخش خصوصی و صنایع، نماینده بانک مرکزی در استان یزد مستقر می شود تا برای انجام امور و تسهیل در کارها اقدام شود.

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در امامشهر باحضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

2024 02 23
به مناسبت ایام نیمه شعبان، همایشی با عنوان پیاده روی خانوادگی در امامشهر یزد برگزار شد.

بدرقه وزیر علوم و استقبال از وزیر اقتصاد

2024 02 23
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بدرقه استاندار، یزد را به مقصد تهران ترک و وزیر اقتصاد با استقبال استاندار وارد یزد شد.

جلسه کارگروه رصد و پایش وضعیت آرد و نان کشور برگزار شد

2024 02 22
جلسه کارگروه رصد و پایش وضعیت آرد و نان کشور به ریاست معاون امور اقتصادی وزیر کشور و اعضای این کارگروه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

همایش تقدیر از سفیران قرض‌الحسنه استان یزد برگزار شد

2024 02 22
همایش تقدیر از سفیران قرض‌الحسنه استان یزد با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

2024 02 22
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با صدور پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را تبریک گفت.

پیام استاندار یزد به مناسبت گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)

2024 02 22
 استاندار یزد به مناسبت گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) پیامی صادر کرد.

سفر یک روزه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان یزد

2024 02 22
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سفری یک روزه به استان یزد، ضمن حضور در آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی رویش چندین پروژه را افتتاح کرد.

حضور پررنگ جامعه خدوم پزشکی یزد در عرصه دعوت مردم به مشارکت در انتخابات

2024 02 22
جامعه خدوم پزشکی استان یزد در نسخه هایی، از عموم مردم جهت حضور پرشور در  انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری دعوت کردند.

بازدید وزیر علوم و استاندار یزد از غرفه های مختلف جشنواره ملی رویش

2024 02 22
جشنواره ملی رویش به منظور ارائه دستاوردها و توانمندی‌های کانون‌های فرهنگی، هنری،‌ دینی و اجتماعی دانشگاه‌های کشور به میزبانی دانشگاه یزد در حال برگزاری است.

نشست هماهنگی امور انتخابات با بخشداران مستقل استان

2024 02 22
نشست هماهنگی امور انتخابات با بخشداران مستقل استان به ریاست علی اکبر عزیزی رئیس ستاد انتخابات استان یزد در محل ستاد انتخابات استان برگزار شد.
رئیس کمیته بازرسی انتخابات استان یزد :

صیانت از آرا مردم از وظایف اصلی بازرسان انتخابات است

2024 02 22
محمدعلی شاه‌حسینی در نشست خبری با خبرنگاران استان، گفت:صیانت از آرا مردم  از وظایف اصلی بازرسان انتخابات است و تا کنون هیچگونه تخلفی گزارش نشده است.

پیام استاندار یزد به بانوی تاریخ ساز و نایب‌ قهرمان رقابت‌های آسیایی

2024 02 22
استاندار یزد به مناسبت نایب‌ قهرمانی و تاریخ سازی فاطمه محیطی ‌زاده اردکانی در  یازدهمین رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آسیا (۲۰۲۴) پیامی صادر کرد.

اطلاعیه شماره (۱۴) ستاد انتخابات کشور

2024 02 21
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره (۱۴) زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

مشکلی برای تأمین گوشت و کالاهای اساسی شب عید و ماه رمضان نداریم

2024 02 21
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: گوشت قرمز، گوشت مرغ، کالاهای اساسی و میوه شب عید، ایام نوروز و ماه مبارک رمضان استان یزد تأمین است و هیچ کمبودی در این زمینه نداریم.

تائید صلاحیت سه داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان/ آغاز فرصت تبلیغات از فردا

2024 02 21
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: با تائید صلاحیت سه داوطلب، مجموع تائید صلاحیت شدگان در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد به ۲۳۵ نفر در چهار حوزه انتخابیه رسید و داوطلبان از فردا فرصت دارند تبلیغات خود را آغاز نمایند.
استاندار یزد مطرح کرد؛

بومی سازی فناوری صنعت کاشی و سرامیک در استان/ تحقق اقتصاد دانش بنیان با تاکید بر جذب نخبگان

2024 02 21
استانداریزد گفت: بومی‌سازی فناوری صنعت کاشی و سرامیک و تبدیل استان به تولید کننده کامل خط تولید این صنعت، منجر به تحقق اقتصاد دانش بنیان و فناور پایه و همچنین جذب نخبگان یزدی خواهد شد.

بازدید از مرکز فرزندان آسمانی یزد

2024 02 21
معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از مرکز فرزندان آسمانی یزد بازدید کرد.

سرمایه‌گذاری مجتمع اقتصادی کمیته امداد کشور در استان یزد

2024 02 21
در نشست استاندار یزد با مدیرعامل مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره)، ۱۲ تفاهم نامه سرمایه گذاری در حوزه های مختلف منعقد و مبادله شد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

ظرفیت بالای استان یزد برای اجرای طرح‌های ملی به صورت پایلوت

2024 02 20
 استاندار یزد گفت: استان یزد ظرفیت لازم برای اجرای طرح‌های ملی در قالب پایلوت کشور را دارد.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد:

فضای مجازی می‌تواند موتور محرک انتخابات استان باشد

2024 02 20
 رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد گفت: فضای مجازی در آستانه انتخابات می‌تواند موتور محرک باشد تا مشکلات جبران‌ناپذیری رخ ندهد.

پیام استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان

2024 02 20
استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان پیامی صادر کرد.

بازدید از مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶ استان

2024 02 20
معاون وزیر و رئيس سازمان امور اجتماعی کشور و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶ استان بازدید کردند.

برگزاری جلسه شورای راهبردی کاهش تصادفات استان

2024 02 20
این نشست به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و با حضور اعضای شورای ترافیک استان و با حضور ویدئو کنفرانسی فرمانداران برگزار شد.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی از قابلیت‌های سرمایه‌گذاری در یزد است

2024 02 20
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از سرمایه‌گذاری مجتمع اقتصادی کمیته امداد کشور در طرح‌های مختلف استان خبر داد و گفت: در این راستا تفاهم‌نامه‌ای در حوزه‌های مختلف منعقد خواهد شد.