پیام تبریک سرپرست فرمانداری یزد به مناسبت 14 تیرماه " روز شهرداری ها و دهیاری ها"

2022 07 04
سرپرست فرمانداری یزد با صدور پیامی 14تیرماه " روز شهرداری ها و دهیاری ها " را به تلاشگران عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک گفت .
اجرای طرح سامان خانواده اولویت امسال یزد است

سرپرست فرمانداری یزد:

2022 07 04
سرپرست فرمانداری یزد گفت: اجرای کامل طرح سامان و تحکیم بنیان خانواده که موضوعی محوری و مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی و دولت است در اولویت تمامی برنامه‌ها در سال‌جاری در شهرستان است.  
ایسنا یک خبرگزاری حرفه‌ای و اخلاق مدار است/گردشگری یزد نیاز به بازتعریف دارد

سرپرست فرمانداری یزد:

2022 07 04
سرپرست فرمانداری شهرستان یزد ضمن تاکید بر نقش رسانه‌ها به عنوان حلقه اتصال بین مردم و مسئولان، از اهتمام ویژه فرمانداری به مسئله گردشگری خبر داد و گفت: متاسفانه در شیوه ترویج میراث فرهنگی یزد به صورت ضدفرهنگی اقدام می‌کنیم که در این رابطه نیاز به بازتعریف داریم.

جلسه ساماندهی اتباع خارجی غیرمجاز با مقتضیات منطقه‌ای شهرستان اشکذر برگزار شد

2022 07 04
در نشستی به ریاست روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر پیرامون ساماندهی اتباع خارجی غیرمجاز با مقتضیات منطقه‌ای شهرستان بویژه  حضور اتباع در گلخانه‌ها، کوره‌های آجرپزی، کارهای ساختمانی و صنایع غذایی بحث و تبادل‌نظر و تصمیماتی اتخاذ شد.

دیدار و نشست مدیران دفاتر تسهیل گری با سرپرست فرمانداری شهرستان یزد

2022 07 03
مدیران دفاتر تسهیل گری با سرپرست فرمانداری شهرستان یزد دیدار و گفتگو کردند.

دیدار رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان یزد با سرپرست فرمانداری یزد

2022 07 03
روح الله حاتمی پور رئیس شبکه دامپزشکی یزد با سید محمدرضا مدرسی سرپرست فرمانداری یزد دیدار و گفتگو کرد.

افتتاح یک واحد صنعتی با 800 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری درمیبد

2022 07 03
هم‌زمان با هفته صنعت و معدن یک واحد تولید انواع پنل و بلوک‌های سبک اتوکلاو با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس‌جمهور در شهرستان میبد به بهره‌برداری رسید.

استقبال گرم مردم و مسئولین شهرستان خاتم از مدال آوران و ورزشکاران مسابقات دوومیدانی المپیاد ورزشی امام رضا(ع)

2022 07 03
در این مراسم"اکبریان" فرماندار خاتم، جمعی از مسئولین و چهره های ورزشی شهرستان، ورزشکاران و حامیان ورزش به همراه خانواده های ورزشکاران مدال آور حضور داشتند که با اهدا شاخ گل و لوح از زحمات ورزشکاران تجلیل به عمل آمد.

برگزاری جلسه بررسی ومشکلات حضور اتباع بیگانه در اصناف

2022 07 02
جلسه بررسی ومشکلات حضور اتباع بیگانه در واحد های صنفی  با حضور سیدمحمد رضا مدرسی سرپرست فرمانداری یزد، ابوالفضل اکبری معاون سياسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری، علی محمد دشتکیان معاون دادستان ،رئیس مرکز بهداشت و رئیس  اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان، نمایندگانی از شهرداری ،اداره نظارت بر اماکن عمومی ، اتاق و بسیج اصناف ودیگر مسئولين مربوطه در محل سالن ولایت فرمانداری یزد برگزار شد .  

تشریح طرح سامان خانواده در کارگروه فرهنگی، اجتماعی شهرستان اشکذر

2022 07 02
در نشستی با حضور روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر، جمال قهرمانی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد، طرح جامع سامان خانواده مورد تشریح و توجیه قرار گرفت.

بازدید فرماندار خاتم از حوزه کنکور سراسری تجربی

2022 07 02
علی اکبریان فرماندار خاتم به اتفاق شکیبا مدیر آموزش و پرورش شهرستان از حوزه  کنکور سراسری تجربی بازدید نمودند. گفتنی است: در کنکور  سراسری سال جاری 618 داوطلب در رشته های علوم انسانی، هنر،ریاضی، تجربی و زبان با یکدیگر رقابت می کنند.

فعال‌سازی دیپلماسی اقتصادی بین میبد و کشور آفریقایی کنیا

2022 07 02
سفیر ایران در کنیا به همراه هیئت تجاری کشور آفریقایی کنیا با حضور در محل نمایشگاه‌های دائمی بازار سرامیک ایران در شهرستان میبد، در نشستی مشترک با معاون اقتصادی استاندار، فرماندارمیبد و جمعی از صاحبان صنعت، راه‌های فعال‌سازی دیپلماسی اقتصادی این شهرستان را در زمینه‌های مصالح ساختمانی به‌ویژه کاشی و سرامیک بررسی کردند.

دیدار فرماندارمیبد با مدیرکل استاندارد استان

2022 06 30
فرماندارمیبد در دیدار با مدیرکل استاندارد استان بر احداث ساختمان و آزمایشگاه استاندارد در شهرستان میبد تأکید کرد.

عیادت سرپرست فرمانداری یزد از رییس اسبق اتحادیه صنف فروشندگان لاستیک یزد و عضوهیات رئیسه اتاق اصناف مرکز استان

2022 06 29
  سرپرست فرمانداری یزد از رییس اسبق  اتحادیه صنف فروشندگان لاستیک یزد و عضوهیات رئیسه اتاق اصناف مرکز استان عیادت کرد.  

بخشدار جدید خضرآباد معرفی شد

2022 06 29
مراسم تکریم و معارفه بخشدار خضرآباد با حضور امام جمعه خضرآباد، فرماندار شهرستان اشکذر، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان و بخش خضرآباد در محل این بخشداری برگزار شد.

فرماندار اشکذر بر جذب نیروی بومی در گلخانه‌ها تأکید کرد

2022 06 28
روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر در نشست هم‌اندیشی با کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بر ضرورت خودداری جدی کارفرمایان از بکارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز در واحدهای کشت گلخانه‌ای تأکید کرد و خواستار جذب نیروی بومی در گلخانه‌ها شد.

دیدار رئیس واعضای هیات مدیره اتحادیه صنف رایانه با سرپرست فرمانداری یزد

2022 06 26
رئیس و اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف رایانه با سید محمدرضا مدرسی سرپرست فرمانداری یزد  در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو کردند .  

دیدار تعدادی از نانوایان شهرستان باسرپرست فرمانداری یزد

2022 06 26
عصر امروز یکشنبه پنجم تیر ماه  تعدادی از نانوایان شهرستان به اتفاق رییس وبرخی از اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف نانوایان  با سید محمد رضا مدرسی سرپرست فرمانداری یزد  در محل دفتر فرمانداربه منظور بیان برخی از مسائل ومشکلاتشان دیدار وگفتگو کردند.

گزارش تصویری:همايش روز ملي اصناف وهفته قوه قضائيه یزد

2022 06 26

63 درصد اعتبارات سفر ریاست جمهوری درمیبد تحقق‌یافته است

2022 06 26
فرماندارمیبد در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان با اشاره به پایان سال مالی تا 31 تیرماه گفت: دستگاه‌ها برای جذب اعتبارات فرصت زیادی ندارند و در صورت کمبود اعتبار و عدم توانایی در جذب و تکمیل اعتبارات با بخشداران هماهنگ شوند.