اخبار انتخابات


جدول برگزاری انتخابات به استان یزد ارسال شد/ هشتم تیرماه، زمان برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

2024 05 22
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، به تشریح فرایند انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری پرداخت.

هشتم تیرماه روز برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری

2024 05 20
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد با اشاره به اینکه جدول زمان بندی انتخابات ریاست جمهوری منتشر شده در فضای مجازی اعتبار ندارد، گفت: هشتم تیرماه به عنوان روز برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به شورای محترم نگهبان پیشنهاد شده و پس از تایید اطلاع رسانی می شود.

برگزاری «جشن بزرگ حضور» با حضور استاندار یزد و جمع کثیری از مردم

2024 03 05
 «جشن بزرگ حضور» با حضور استاندار یزد و جمع کثیری از مردم و مسئولین در سالن شهید صدوقی(ره) شهر یزد برگزار شد.

دیدار استاندار یزد با منتخب مردم استان در ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری

2024 03 05
استاندار یزد با منتخب مردم استان در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کرد.

پیام تشکر و قدردانی فرماندار شهرستان بهاباد از عوامل برگزاری انتخابات و حضور حماسی مردم

2024 03 04
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهاباد  بسم الله الرحمن الرحیم حضور مردم مومن و انقلابی شهرستان بهاباد در پای صندوق های رأی و لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ، دیگر بار ثابت کرد که این ملت همواره پشتیبان آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی است. بدون شک حضور عظیم و حماسی مردم  که حاکی از...

مشارکت حدود ۷۰ درصدی مردم بهاباد در انتخابات

2024 03 04
 به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد فرماندار شهرستان بهاباد گفت: مشارکت مردم شهرستان بهاباد بسیار خوب بوده و نزدیک به ۸ هزار نفر در این انتخابات شرکت کردند.  علیرضا تیموری اظهار داشت: با توجه به برودت هوا، یخبندان و صعب العبور بودن راه های روستایی و با توجه به اینکه بهاباد نسبت به دیگر نقاط استان یزد مشارکت خوبی...

هم اکنون ستاد انتخابات

2024 03 01
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد  هم اکنون ستاد انتخابات؛ اولین صندوق اخذ رأی، در ساعت۰۱۰۱ بامداد روز شنبه به ستاد انتخابات شهرستان بهاباد تحویل داده شد   

بالاترین میزان مشارکت در انتخابات استان یزد با ۸۰.۱۰ درصد در شهرستان بافق ثبت شد

2024 03 03
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: میزان مشارکت در حوزه های انتخابیه چهارگانه این استان ۵۰.۰۲ درصد بوده که بالاترین درصد مشارکت در انتخابات مربوط به شهرستان بافق با ۸۰.۱۰ درصد است.

نتایج قطعی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد اعلام شد

2024 03 02
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: نتایج انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۴ حوزه انتخابیه استان یزد طی اطلاعیه از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام شد.

پیام تبریک فرماندار بافق به منتخب مردم حوزه انتخابیه مهریز و تشکر از حضور گسترده مردم دارالشجاعه

2024 03 02
ابوالقاسم دهقان فرماندار شهرستان بافق با صدور پیامی ضمن تشکر از حضور گسترده مردم دارالشجاعه در انتخابات، انتخاب محمدرضا صباغیان به عنوان منتخب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تبریک گفت
فرماندار شهرستان بافق خبر داد:

صباغیان رکوردار رای در شهرستان بافق

2024 03 02
پس از پایان مهلت قانونی اخذ رأی در شعب و شمارش بیش از 23 هزار رای، محمدرضا صباغیان در شهرستان بافق با اخذ 14 هزاررای پیشتاز انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود.

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان یزد و استاندار از حضور پرشور و حماسه آفرین مردم در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری

2024 03 02
 نماینده ولی فقیه در استان یزد و استاندار در پیامی مشترک از حضور پرشور و حماسه آفرین مردم در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری قدردانی کردند.

پیام قدردانی رئیس ستاد انتخابات استان یزد از حضور پرشور و گسترده مردم دارالعباده یزد در خلق حماسه ۱۱ اسفندماه

2024 03 02
رئیس ستاد انتخابات استان یزد در پیامی از مردم شریف و انقلابی دارالعباده یزد به پاس حضور پرشور و گسترده خود در پای صندوق‌های رأی و خلق حماسه ای دیگر در تاریخ این مرز و بوم تشکر و قدردانی کرد.

تجلیل فرماندار بهاباد از رای اولی ها در شعب اخذ رای شهرستان

2024 03 01
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد بازرس ویژه استانداری و فرماندار بهاباد با حضور در شعب اخذ رأی با تعدادی از رأی اولی ها دیدار و با اهداء لوح از آنان تجلیل کردند. علیرضا تیموری در حاشیه این دیدار گفت:حضور شما رأی‌ اولی‌ها در پای صندوق های رأی از مولفه‌های ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در جامعه است.  
استاندار یزد مطرح کرد؛

تلاش ۱۴ هزار نفری برای برگزاری انتخابات امن و پرشور در استان/ تقدیر از تلاش تمامی دست اندرکاران برگزاری و مخابره انتخابات

2024 03 01
استاندار یزد با بیان اینکه امروز شاهد یکی از منظم‌ترین و با برنامه‌ترین انتخابات طول تاریخ جمهوری اسلامی بوده‌ایم، گفت: این رویداد عظیم در کمال امنیت، سلامت و مشارکت مردم و با تلاش بیش از ۱۴ هزار نفر از عوامل اجرایی و نیروهای امنیتی، اطلاعاتی، فراجا بسیج و سپاه برگزار شد.

نتایج انتخابات به صورت متمرکز از طریق وزارت کشور اعلام می‌شود

2024 03 01
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت:‌ بر اساس آخرین اطلاعیه ستاد انتخابات کشور، نتایج انتخابات به صورت متمرکز از طریق وزارت کشور اعلام می‌شود.

حماسه باشکوه مردم بصیر استان و کشور و حضور در پای صندوق‌های رای/ خشم دشمن از این حضور

2024 03 01
استاندار یزد از مردم خواست علیرغم وجود گلایه مندی ها و برای اقتدار ملی و عدم جسارت بیشتر دشمن در وضع تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ایران، در زمان باقیمانده تا پایان مهلت اخذ رای نسبت به انجام این تکلیف شرعی و ملی اقدام کنند.

اطلاعیه شماره ۳۳ ستاد انتخابات کشور - تمدید رای گیری تا ساعت ۲۴

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور جمعه شب با انتشار اطلاعیه شماره ۳۳ اعلام کرد، اخذ رای در سراسر کشور تا ساعت ۲۴ ادامه می یابد.

اطلاعیه شماره ۳۱ ستاد انتخابات - اخذ رای دو ساعت تمدید شد

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور لحظاتی قبل با انتشار اطلاعیه شماره ۳۱ از تمدید زمان اخذ رای به مدت دو ساعت و تاساعت ۲۰ جمعه شب در سراسر کشور خبر داد.

احتمال درخواست تمدید انتخابات برای یزد وجود دارد/ اخذ رای تا ساعت ۲۲ ادامه دارد

2024 03 01
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: با توجه به مطالبات زیاد در خصوص حضور شعب سیار در مراکز گوناگون، امکان درخواست تمدید انتخابات از سوی استان یزد به وزارت کشور وجود دارد.