آغاز عملیات اجرایی مسیر تندرستی پارک کوه کاسه توسط استاندار یزد

عملیات اجرایی مسیر تندرستی پارک کوه کاسه توسط استاندار یزد و با حضور معاون امور عمرانی استانداری آغاز شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر طالبی در آیین کلنگ زنی مسیر تندرستی پارک کوه کاسه، ضمن قدردانی از پیگیری دستگاه ها و نهادهای مختلف در شکل گیری این پارک، اظهارداشت: پارک کوه کاسه قطعا یکی از زیباترین پارک های استان یزد و مرکز ایران خواهد بود و امیدواریم پیگیری و مساعدت های لازم برای تکمیل این پروژه بزرگ تدوام یابد.
وی با بیان اینکه این پروژه دارای کاربرهای مختلفی در حوزهای ورزشی، اجتماعی و فرهنگی است، خاطرنشان کرد: این پروژه که فضای سبز آن در آینده ای بسیار نزدیک از ۵۰ هکتار  به ۱۰۰ هکتار افزایش پیدا خواهد کرد؛ یکی از زیباترین و بهترین مکان هایی است که می تواند نیازهای متنوع مردم شهر و استان یزد را تحت پوشش قرار دهد‌.
استاندار یزد با تاکید بر اینکه علی رغم اقدامات ارزشمند صورت گرفته در حوزه ایجاد اماکن تفریحی طی سال های گذشته، اما با کمبودهایی در شهر یزد روبرو هستیم، تصریح کرد: اگرچه در مقاطعی مثل دوره کرونا، این کمبود خود را کمتر نشان می دهد اما در شرایط عادی مطمئنا عطش مردم یزد به این است که بتوانند با حضور در چنین مکان هایی، سرگرمی های خاص خود را داشته باشند لذا امیدواریم این مجموعه بتواند در خدمت به مردم نقش خود را به خوبی ایفا کند.
دکتر طالبی در ادامه به علاقمندی مردم و خانواده ها به ورزش دوچرخه سواری و مسیرهای تندرستی اشاره کرد و افزود: احداث مسیرهای تندرستی بسیار خوب، ارزشمند و ماندگار است.
وی در پایان با بیان اینکه در تکمیل این پروژه ها، مسیر تندرستی از جاده تفت تا پارک کوه کاسه ایجاد می شود، اظهارداشت: این پروژه علاوه بر اینکه تکمیل کننده همه اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در ایجاد مسیرهای تندرستی است، به دسترسی راحت تر به این پارک کمک می کند.

افزودن نظرات