به گزارش روابط عمومي استانداري يزد،"محمد رضا فلاح زاده" روز يك شنبه در جلسه ستاد انتخابات استان يزد گفت: نظام مقدس جمهوري اسلامي، ميراث گرانبها و ارزشمند امام راحل عظيم الشأن(ره) و شهيدان والا مقام است و ما بايد قدر اين ميراث عظيم را دانسته و آن را حفظ كنيم.
وي انتخابات را يكي از عرصه هاي حفظ نظام دانست و افزود: حضور پر شور و گسترده مردم  در انتخابات، علاوه بر وحدت ملي و بالابردن اقتدار نظام، قطعاً در بحث تحريم ها اثر گذار است.
عالي ترين مقام اجرايي استان تصريح كرد: انتخابات مي تواند تحولات زيادي را در حوزه هاي مختلف فرهنگي، سياسي، اجتماعي، اقتصادي و....  به وجود آورد.
فلاح زاده ، تبليغ براي حضور حداكثري مردم در انتخابات و برگزاري انتخابات سالم و پاك برمحور قانون، امانت، عدالت و صداقت را وظيفه ستاد انتخابات استان دانست و بر تلاش هرچه بيشتر روحانيون و ائمه جماعات در تبيين اهميت حضور در انتخابات تاكيد كرد.
وي خواستار بهره گيري از ظرفيت تشكلهاي مردمي در راستاي تبليغ براي حضور حداكثري مردم در انتخابات شد.
استاندار در ادامه از تلاش اعضاي ستاد انتخابات استان و همچنين رسانه هاي گروهي به ويژه صدا و سيما در زمينه آگاهي بخشي به مردم قدرداني كرد. 
اين مقام مسئول در بخش ديگري از سخنان خود، با تبريك عيد سعيد مبعث، حديث نبوي"اني بعثت لاتمم مكارم الاخلاق" را يادآور شد و  بر رعايت اخلاق در همه كارها و از جمله تبليغات كانديداها تاكيد كرد.