به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، متن كامل پيام "محمد رضا فلاح زاده" به شرح ذيل است:
سي و يكم شهريورماه، يادآور هجوم خبيثانه و شرم آور رژيم بعثي عراق به حريم پاك ايران اسلامي است تا به زعم خود، با پشتيباني سران استكبار جهاني، نظام مقدس جمهوري اسلامي را از پاي در آورند. اما زهي خيال باطل! دشمنان غافل از اين بودند كه اين ملت كه با جان فشاني و تقديم هزاران شهيد، انقلاب اسلامي را به پيروزي رسانده اند، در راه حفظ اين دستاورد عظيم، بر سر پيمان با پير فرزانه جماران؛ حضرت امام خميني(ره) سر از پا نمي شناسند و با اقتدا به سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) تا آخرين قطره خون خود، در اين مسير مقاومت و ايستادگي مي كنند.
        در حقيقت 8 سال دفاع مقدس، فصلي درخشان و ماندگار از  كتاب تاريخ انقلاب شكوهمند اسلامي و حماسه اي سترگ است كه در جريان آن ، اتفاقات ارزشمندي رقم خورد تا نظام مقدس جمهوري اسلامي، جايگاه الهي و مردمي خود را به رخ جهانيان بكشد. در بيان اهميت  دوران دفاع مقدس، همين بس كه امام راحل عظيم الشأن (ره)  از آن با عنوان تحفه الهي ياد كرده و فرمودند:«جنگ ما جنگ ايمان و رذالت بود و اين جنگ از آدم تا ختم زندگي وجود دارد.» رهبر معظم انقلاب (مدظله العالي) نیز  اين دوران را به يك گنج تمام نشدني، توصيف كرده و فرمودند:« مواظب باشيد از مسأله دفاع مقدس كه در اين كشور اتفاق افتاد ،غافل نشويد»
   بي ترديد هفته دفاع مقدس، فرصتی ارزشمند است تا ملت قهرمان و شهيد پرور  ايران اسلامی بار دیگر با مرور تاریخ زرین ايثار و نثار فرزندان  دليرخود، یاد و خاطره  رادمردان عرصه جهاد و استقامت  و شيران بيشه بيداري را گرامی دارند.
اينجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان والامقام هشت سال دفاع مقدس، به روان پاك  اين سروهاي بلند آزادي و كرامت و راست قامتان جاودانه تاريخ ، درود فرستاده و افتخار آفريني همه رزمندگان اسلام در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل را ارج مي نهم.
 موفقيت روز افزون همگان را در پيمودن راه  و سيره شهدا، با بهره گيري از آرمان هاي قدسي حضرت امام خمینی (ره) و در پرتو منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي(مدظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسألت مي نمايم.