استاندار يزد:

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، "محمد رضا فلاح زاده" دوشنبه شب در اولين جلسه كارگروه اشتغال استان در سال 92، ضمن تبريك سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و تبريك هفته كارگر، از زحمات اعضاي اين كارگروه قدرداني كرد.
وي در ابتداي سخنان خود به بيان گوشه هايي از زندگي حضرت زهرا(س) پرداخت و بر مطالعه دقيق زندگي اين حضرت و عمل به آن تاكيد كرد.
استاندار توجه به علم و فقاهت، توجه به دين و ديانت و همچنين توجه به قبر و قيامت را از مهمترين ويژگي هاي حضرت زهرا(س)، حضرت زينب(س) و چهار زن قرآني دانست و رعايت اين موارد را از ضروريات بندگي خداوند برشمرد.
فلاح زاده در خصوص هفته كارگر خاطر نشان كرد: اگر در كشوري كارگر نباشد،امور مملكت تعطيل خواهد شد.
وي فرمايشات رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالي) در خصوص كارگران را بهترين تفسير از اهميت اين قشر زحمتكش در جامعه دانست.
اين مقام مسئول با بيان اينكه همه كارگران در مشاغل سخت فعاليت مي كنند، خاطر نشان كرد: تعدادي از كارگران شبانه روز به جمع آوري زباله هاي مردم مشغول هستندكه بر همه ما لازم است بيشترين و بهترين احترام قلبي و لساني خود را نثار اين دسته از كارگران بكنيم.
استاندار با توصيه به رعايت ساده زيستي و تواضع توسط مديران ، بر مطالعه و عمل به شيوه زندگي حضرت علي (ع) تاكيد كرد.
وضعيت ثبت اشتغال در سامانه، وضعيت پرداخت تسهيلات حوزه اشتغال و وضعيت مشاغل خانگي دستور كار اولين جلسه كارگروه اشتغال استان در سال 92 بود كه استاندار به بررسي آنها پرداخت.
استاندار در بخش ديگر اين جلسه، اقدام بانك رفاه استان، در پرداخت مبلغ 41 ميليارد تومان تسهيلات به كارگران و مستمري بگيران تامين اجتماعي كه در سال 91 صورت گرفته است را بسيار خوب ارزيابي كرد و از مسئولين اين بانك، تداوم خدمت به قشر كارگر جامعه را خواستار شد.