معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تاکید کرد:

شتاب گرفتن طرح اقدام ملی مسکن با پشتیبانی و رفع موانع در تولید مسکن

معاون عمرانی استاندار یزد با اشاره به پیشرفت چشمگیر طرح اقدام ملی مسکن در استان، تاکید کرد: لازم است این طرح در سال جدید با پشتیبانی، رفع موانع و مشکلات، شتاب بیشتری گیرد ‌و باید همه دستگاه‌های اجرایی و خدماتی استان، صدور مجوزها و اجرای خدمات را تسهیل کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در دیدار با "محمدرضا یادگاری" مدیرکل راه و شهرسازی استان، ضمن تقدیر و تشکر از ‌وی و مجموعه پرتلاش این اداره کل، گفت: شروع طرح اقدام ملی مسکن در سال ۱۳۹۹ از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اقدامات دولت بود و خوشبختانه در استان این طرح با برنامه‌ریزی خوب درحال شکل گیری و اجراست.
وی ادامه داد: لازم است این طرح در سال جدید با پشتیبانی و رفع موانع و مشکلات آن سرعت بیشتری گیرد، از این رو تمام دستگاه های اجرایی و خدماتی استان باید در صدور مجوزها و اجرای خدمات تسهیل نمایند.
صادقیان با اشاره به اهمیت تحقق شعار سال و لزوم تسهیل و مانع زدایی ها در بسیاری از کمیته ها، کمیسیون ها و کارگروه ها، بر اصلاح بسیاری از فرآیندها و کوتاه کردن زمان تصمیم گیری ها به‌خصوص در تعیین کاربری ها در کمیته ها و کارگروه‌های ماده ۵ و امور زیربنایی تاکید کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یکی از موانع بزرگ در ساخت مسکن در استان را طولانی بودن فرآیند صدور پروانه ساختمانی عنوان و خاطرنشان کرد: در راستای تسهیل، پشتیبانی و مانع زدایی، کوتاه کردن زمان صدور پروانه شهرسازی باید به صورت جدی در دستورکار قرار گیرد.

★‌ خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی ★

افزودن نظرات