رئيس كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات استان :

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد،"سید عبدالمجید قائم محمدی" روز دوشنبه در حاشیه همایش مسئولان روابط عمومی ادارات و خبرنگاران ابرکوه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت :با توجه به توطئه های دشمنان ، حضور در انتخابات از اهم واجبات است و مردم باید با حضور حداکثری درانتخابات پیش رو، دین خود را همچون گذشته به انقلاب ادا کنند.
مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری يزد تاکید کرد: امروزه ایران اسلامی بعنوان ام القرای جهان اسلام مطرح است و ما باید با حضور حداکثری خود در انتخابات اقتدار خود را به جهانیان نشان دهیم .
قائم محمدی ادامه داد: انشاءالله ملت ایران اسلامي  در تبعیت از منویات رهبرمعظم انقلاب (مدظله العالي) باحضور در انتخابات روز 24 خرداد یک روز به یادماندنی در تاریخ انقلاب ثبت خواهند کرد.
مشاور استاندار یزد با تاکید بر اقتداری که ایران اسلامی در صحنه های بین المللی دارد، افزود: هیچ مشکلی، سد راه حضور باشكوه و گسترده مردم در انتخابات نخواهد شد.
وی با اشاره به بيانات مقام معظم رهبری مدظله العالي)در خصوص انتخاب فرد اصلح ،تصریح کرد: باید با بررسی های لازم فرد اصلح را برای مدیریت کشور بعنوان رئیس جمهور انتخاب کنیم.