پیام تسلیت استاندار یزد به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله علاقه بند

 استاندار یزد با صدور پیامی ارتحال عالم ربانی حضرت آیت ا... علاقه بند را تسلیت گفت.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، متن پیام مهران فاطمی بدین شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون
الذِينَ تَتَوَفَّاهُمُ الْمَلآئِكَةُ طَيِّبِينَ يَقُولُونَ سَلامٌ عَلَيْكُمُ ادْخُلُواْ الْجَنَّةَ بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ(نحل آیه 32 )

خبر ارتحال و عروج آسمانی عالم ربانی و فقیه مجاهد حضرت آیت الله سید محمدعلی علاقه بند (رضوان الله علیه) دلهای عاشقان و شیفتگانش را شرحه شرحه، آحاد مردم عالم دوست و شریف دارالعباده یزد را اندوهگین و محفل اولیاء و ابرار در بارگاه ذات اقدس الهی را رونقی دوباره بخشید. فقیه وارسته ای که در زهد نسبت به ظواهر دنیوی برجسته و زبانزد و در فهم و تبلیغ حقایق نورانی اسلام ناب محمدی(ص) نستوه و در عمل به مکارم اخلاقی و منویات دینی و معنوی، نمونه عصر خویش بود و در قلوب یکایک مردمان، از کوچک و بزرگ تا عامه و خواص لانه گزیده بود و باده وجود مبارکش، منشاء برکات بیشمار پیدا و پنهانی بود که این دیار عطش زده را، سیراب می ساخت.
نقش بی بدیل این عالم فرزانه در هدایت مردم به سمت فرهنگ متعالی اهل بیت عصمت و طهارت و دفاع از آرمانهای متعالی امام راحل عظیم الشان(ره) و پس از آن رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) برای همیشه در تاریخ این دیار عالم خیز زنده و مانا خواهد ماند و خدمات عظیم و ماندگار آن سالک راه حق، نزد خداوند متعال مأجور بوده و بر درجات معنوی ایشان افزوده و با صلحا و صدیقین محشور خواهد نمود.
اینجانب ضمن اعلان مراتب تاسف عمیق خویش از این ضایعه تلخ و جبران ناپذیر و تسلیت صمیمانه به محضر مبارک حضرت صاحب الزمان (عج) و رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و آحاد مردم عزیز و عزادار استان یزد، با علاقه مندان و دلبستگان ایشان به ویژه خاندان مکرم آن عالم ربانی ابراز همدردی نموده و بدین مناسبت فردا چهارشنبه ۱۲ آبان ماه را عزای عمومی اعلام می دارم. درود خدا بر آن عزیز سفر کرده و بر اجداد طاهرینش باد.

افزودن نظرات