استاندار یزد خطاب به فرمانداران:

اعتماد، آرامش و امید را در جامعه ترویج کنید

استاندار یزد شنبه شب 30 مردادماه در نشست مشترک با فرمانداران گفت: با خدمت صادقانه به مردم اعتمادآفرینی کنید و آرامش و امید را در جامعه ترویج نمائید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، جلسۀ دیدار با فرمانداران شهرستان‌های مختلف استان با حضور استاندار یزد، معاونان استاندار، مدیرکل حوزۀ استاندار و مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری در سالن زنده‌یاد حمیدیا استانداری برگزار شد.
استاندار یزد در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته دولت بیان کرد: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید فرمانداران در حوزه مدیریت خود با اعتقاد و با هدف رضایتمندی مردم علی رغم تمام کمبودها و محدودیت‌هایی که این دولت با آن مواجه بود، گام های خوبی را برداشته و تلاش کرده اند تا خسارت های گذشته جبران شود.
«سیدمحمد میرمحمدی» ادامه داد: فرمانداران باید با معتمدان، نخبگان و منتخبان مردم جلسات هم‌اندیشی داشته باشند و اقدامات و فعالیت های دولت را شفاف و دقیق برای آن ها و جامعه تبیین کنند.
وی افزود: در خدمت به مردم نباید هیچ گونه قصوری داشته باشیم و شایسته است در مقام دولتمرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای همه مردم، جناح ها و گروه های سیاسی احترام قائل شویم و به گونه‌ای عمل کنیم تا فضای جامعه همراه با آرامش و امید باشد و زمینه حضور حداکثری مردم در امور مختلف فراهم شود.
میرمحمدی خاطرنشان کرد: لازم است ارزیابی کنیم و ببینیم کاری که انجام می دهیم برای رضای خدا و مردم است یا منافع گروهی و شخصی را به همراه دارد و بدانیم اگر کار برای رضای پروردگار و مردم نباشد اثرات منفی به همراه خواهد داشت.
استاندار یزد در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: همه ما باید برای نظام، انقلاب و مردم خدمت کنیم و اجازه ندهیم به آرامش، امید ، اعتماد و آسایش مردم خدشه ای وارد شود.
گفتني است در ابتداي اين جلسه هر يك از فرمانداران به ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي انجام شده در حوزه مديريت خود و اولويت‌هاي كاري و برنامه‌هاي هفته دولت پرداختند.
 

مطالب مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.
افزودن نظرات