استاندار یزد:

اعیاد مذهبی باید منجر به ارتقای معنویت و گسترش نشاط اجتماعی شود

استاندار یزد در جشن زیر سایه خورشید گفت: باید در اعیاد مذهبی فضای استان را در جهت ارتقای روحیه معنویت و افزایش سطح نشاط اجتماعی، از چنین برنامه هایی سرشار کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، ‌استاندار یزد در  جشن زیر سایه خورشید که پنج‌شنبه شب ۲۰ تیر ماه ۹۸ ‌و به مناسبت دهه کرامت در امامزاده سیدجعفر(‌ع) ‌یزد برگزار شد، با بیان اینکه "نیازمند برگزاری چنین جشن‌هایی با رویکرد مذهبی هستیم"، گفت: یزد به عنوان یک شهر مذهبی از سویی متاثر از پایبندی فراوان مردم نسبت به اعتقادات و ارزش‌های دینی است و از سوی دیگر بسیار نیازمند نشاط اجتماعی می‌باشد.
"طالبی "همچنین افزود: بهترین کاری که می‌تواند در زمینه ارتقای سطح نشاط اجتماعی صورت گیرد، برگزاری چنین جشن‌هایی با رویکرد مذهبی است.
وی با بیان اینکه "این برنامه‌ها می‌تواند به افزایش نشاط در سطح جامعه کمک کند"، آن را کاری بسیار ارزنده و قابل تقدیر دانست و گفت: اجرای چنین برنامه‌هایی با همکاری دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی مثل شهرداری‌ها، شوراها و سازمان‌های مردم نهاد، همچنین تشکل‌ها و هیات‌های مذهبی می‌تواند به عنوان الگویی ماندگار ثبت ومعرفی شود.
"طالبی" در پایان خاطر نشان کرد: باید در اعیاد مذهبی فضای استان را در جهت ارتقاء روحیه معنویت و افزایش سطح نشاط اجتماعی، از چنین برنامه هایی سرشار کنیم.

★خبرنگار: بهنام خواجه امینیان★
★عکس: رضا زارع★

مطالب مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.
افزودن نظرات