رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد:

انتخابات با کمترین چالش در برگزاری پشت سر گذاشته می‌شود

رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد با اشاره به اینکه تخلفات انتخاباتی یزد کم و با تاثیرپایین بوده گفت: کمترین آسیب و چالش ممکن را در برگزاری انتخابات داشتیم.

به گزارش روابط‌عمومی استانداری یزد، محمدعلی شاه حسینی دقایقی قبل  با حضور در اتاق خبر ستاد انتخابات یزد اظهار داشت: ستادهای اجرایی و نظارتی با همکاری کامل کار انتخابات را پیش می برند و تا این لحظه هیچ مشکلی در زمینه برگزاری انتخابات در استان نداشته ایم.
 وی تصریح کرد: همکاران مادر هیئت‌های اجرایی و نظارتی با تعامل و همکاری کامل بدون هیچ گونه مشکلی کار را در پیش بردند و انتخابات خوبی را شاهد هستیم.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان یزد خاطرنشان کرد: از مردم عزیز درخواست داریم افرادی که تا الان به هر دلیلی موفق به رای دادن نشدند، در این چند ساعت باقی مانده به پای صندوق‌های رای بیایند و وظیفه دینی، ملی و مذهبی خودشان را انجام دهند تا برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب و یزد باشند.
شاه‌حسینی با بیان اینکه مردم استان یزد همیشه نشان دادند که فهیم، با شعور و نمونه‌ای برای سایر استان‌های کشور هستند گفت: تمدید انتخابات قانونا بر عهده وزیر کشور است ولی تا این لحظه ساعت انتخابات 18 است و وزیر کشور تا 12 شب می‌تواند آن را تمدید کند.
وی ادامه داد: هر شخصی که به هر دلیلی نتوانسته رای دهد و امکان حضور در شعب اخذ رای را ندارد به خصوص واحدهای تولیدی، معدنی، بیمارستان‌ها، زندان‌ها و ... که نمی‌توانند به شعب مراجعه کنند، تماس بگیرند تا بلافاصله صندوق به محل آنها اعزام شود تا رای همه اخذ شود و حتی رای یک نفر هم برای ما اهمیت دارد.

مطالب مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.
افزودن نظرات