معاون استاندار:

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد،"غلامحسين دشتي" روز چهارشنبه در جلسه هماهنگي انتخابات كه با حضور مسئولين ستاد انتخابات و هيات هاي نظارت بر انتخابات شهرستان هاي استان از زحمات اعضاي ستاد قدرداني كرد.
وي در ادامه به بيان اهميت موضوع انتخابات آينده پرداخت و با اشاره به نامگذاري سال جاري به نام حماسه سياسي و حماسه اقتصادي گفت: اولويت اول ما تلاش براي برگزاري انتخاباتي سالم، پر شور و با نشاط است.
معاون استاندار با بيان اينكه در خرداد ماه دو انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا به صورت همزمان برگزار مي شود،  خواستار تلاش و همكاري جدي هيات هاي اجرايي و نظارتي با يكديگر شد.
در بخش ديگر اين جلسه نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي و رييس هيات عالي نظارت بر انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا در استان يزد ضمن تبريك سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي اظهار داشت: نتيجه تلاش براي برگزاري انتخاباتي پر شور شكل گيري حماسه سياسي بي نظير خواهد بود.
"محمد صالح جوكار" با بيان اهميت انتخابات پيش رو خاطر نشان كرد: ملت ايران در 34 سال گذشته هميشه پيشگام و پيش قدم بوده اند و انشا الله با حضور پر شور در انتخابات آينده بار ديگر سيلي محكمي به صورت دشمنان انقلاب اسلامي خواهند زد.
وي با اشاره به سختي هاي كار در حوزه اجرايي و نظارتي انتخابات، هماهنگي و تعامل را در اين راستا مهم ارزيابي كرد.
در ادامه اين جلسه مديركل سياسي و انتخابات استانداري يزد نيز به بيان مطالبي در خصوص اجرا و نظارت بر انتخابات بيان كرد وضرورت اشرافيت فرمانداران و بخشداران بر مواد قانوني انتخابات را يادآور شد.