معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد خواستار شد :

برخورد قانونی با ناظر پروژه و پیمانکار روکش آسفالت کمربندی شهر یزد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، خواستار برخورد قانونی با ناظر پروژه و پیمانکار عملیات اجرایی روکش کمربندی شهر یزد شد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد ، پیش از ظهر سه شنبه 15 تیرماه ، "سیدمحمدرضا سیدحسینی" در نامه ای خطاب به مدیرکل راه و شهرسازی ، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیرکل استاندارد استان آورده است :
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و احترام ، با توجه به بررسی انجام شده در عملیات  اجرایی روکش آسفالت کمربندی شهر یزد، لازم است اداره کل راه و شهرسازی استان با ناظر پروژه برخورد قانونی انجام داده ، پیمانکار را موظف به اصلاح عملیات نماید و نتیجه اقدامات قانونی انجام شده به معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار ارسال گردد .
سیدحسینی از رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز خواسته است نسبت به تعلیق  گواهی صلاحیت فنی پیمانکار اقدام لازم را انجام داده و نتیجه را به این معاونت گزارش نماید .
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، در پایان از اداره کل استاندارد استان خواستار شناسایی کارخانه تولید کننده آسفالت نسبت به معرفی به مراجع قضایی ، اقدام به  پلمپ واحد مذکور و ارائه گزارش شده است .
 

مطالب مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.
افزودن نظرات