دیدار استاندار یزد با نمایندۀ ولی فقیه در استان

استاندار یزد پیش از ظهر سه‌شنبه دوم شهریور ماه به مناسبت آغاز هفتۀ دولت با نمایندۀ ولی‌فقیه در استان و امام جمعۀ یزد دیدار و گفت‌وگو کرد.

به‌گزارش اداره‌کل روابط عمومی استانداری یزد، «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد، «سیدمحمدرضا سیدحسینی» معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، «عباس حیدری» مدیرکل حوزۀ استاندار، «مصطفی سالاری» سرپرست فرمانداری یزد، «عباس ملازینلی» مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری یزد با «آیت‌الله محمدرضا ناصری»  امام جمعۀ یزد در دفتر نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفت‌وگو کردند.
استاندار یزد در این جلسه ضمن ارائۀ گزارشی از فعالیّت‌ها و برنامه‌های هفتۀ دولت، کتاب «ارمغان تدبیر» که حاوی دستاوردهای دولت تدبیروامید در استان یزد از شهریور 92 تا شهریور94 می‌باشد را به امام‌جمعه یزد اهدا کرد.
«سیدمحمد میرمحمدی» در این دیدار به‌تشریح هشت محور توسعه و اولویّت‌های استان از جمله توسعۀ فرهنگ و هنر و تأمین آب شرب و مدیریت مصرف آب پرداخت.
میرمحمدی به اقدامات انجام شده در استان در حوزۀ فرهنگی که در کتاب ارمغان تدبیر نیز به چاپ رسیده است اشاره و تصریح کرد: تهیه نقشۀ راه توسعۀ فرهنگی استان و انجام عملیات مقدماتی پیاده‌سازی نقشۀ راه، تشکیل اتاق فکر توسعۀ فرهنگی با عضویت علما و روحانیون برجستۀ استان و اساتید حوزه و دانشگاه، برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی با روحانیون، رؤسای هیئت‌های عزاداری و ایجاد شورای توسعۀ فرهنگی در شهرستان‌های استان و بعضی از بخش‌ها از جمله مهم‌ترین فعالیّت‌های فرهنگی بوده است.
نمایندۀ ولی‌فقیه در استان و امام جمعۀ یزد نیز در این دیدار ضمن تبریک هفتۀ دولت بیان کرد: لازم است فرهنگ کار و تلاش در جامعه فراگیر شود و تولیدکنندگان به تولید محصولاتِ با کیفیت با سود متعارف بپردازند.
«آیت‌الله محمدرضا ناصری» همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، بر ضرورت  اهتمام بیشتر به فعالیت‌های فرهنگی در جامعه تأکید کرد.
گفتنی است در این جلسه در مورد مسائل استان به‌ویژه توجه به حوزۀ فرهنگ و هنر ، فعالیّت‌های حوزه‌های علمیه استان و ساماندهی و بهسازی خیابان قیام و رفع مسائل کسبه و بازاریان واقع در این خیابان بحث و تبادل‌نظر شد.
 

افزودن نظرات