استاندار يزد تأكيد كرد :

عزم جدي مديريت ارشد استان در رفع مشكلات واحدهاي توليدي

استاندار يزد عصر يكشنبه 23 خرداد ماه در كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان گفت : تمام تلاش مديريت ارشد استان رفع مشكلات واحدهاي توليدي و صنعتي است.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، جلسه كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان با حضور استاندار يزد، معاون هماهنگي امور عمراني استاندار، معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري، رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان  و اعضاي اين كارگروه در   سالن زنده ياد حميديا استانداري برگزار شد.
استاندار يزد در اين جلسه  با تأكيد بر ارائه آمار شفاف و درست از واحدهاي توليدي و صنعتي تعطيل و نيمه تعطيل اظهار داشت:  تا به امروز آمار درست و دقيقي از وضعيت فعاليت واحدهاي صنعتي در استان وجود نداشت و در ارائه آمار و اطلاعات تنها به تعداد پروانه هاي صادر شده اكتفا مي شد.
«سيدمحمد ميرمحمدي» ادامه داد: لازم بود تا پايش و بازنگري در اين زمينه انجام شود و براساس ارقام و اعداد صحيح، روشن و شفاف به  تصميم گيري در زمينه احياي واحدهاي صنعتي و كمك به واحدهاي توليدي استان اقدام كرد كه اين مهم در حال انجام است.
وي ضمن قدرداني از همكاري بانكهاي استان براي رفع مشكلات واحدهاي توليدي تصريح كرد: ضروري است در معرفي واحدهاي صنعتي و توليدي داراي مشكل به بانكها از سوي كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان شاهد سرعت عمل بيشتري باشيم.
ميرمحمدي افزود: دولت تدبير و اميد و مديريت ارشد استان دغدغه اي جدي براي رفع مشكلات و موانع بخش توليد و واحدهاي توليدي دارند و ارائه تسهيلات به واحدهاي داراي مشكل استان نيز براساس ضوابط تعريف شده، در همين راستا مي باشد.
گفتني است در ادامه اين جلسه مصوب گرديد از طريق بانكها به تعدادي از واحدهاي توليدي و صنعتي استان تا اشتغال 100 نفر كارگر تسهيلات سرمايه در گردش پرداخت شود.
 

افزودن نظرات