پیام استاندار یزد به سی و سومین جشنواره استانی تئاتر یزد

استاندار یزد به مناسبت برگزاری سی و سومین جشنواره استانی تئاتر  یزد پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، مهران فاطمی؛ استاندار یزد به مناسبت برگزاری سی و سومین جشنواره استانی تئاتر  یزد پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است؛

تئاتر، همواره به عنوان هنری تاثیرگذار، توانسته است نقش خطیر فرهنگی و اجتماعی خود را در راستای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه به درستی ایفا کرده و حتی خود را به عنوان ابزاری کارآمد و هنرمدار در رصد آسیب های اجتماعی و یاریگری توانا برای پیشرفت و تعالی جامعه معرفی نماید.  
 
هنر غنی و اصیل تئاتر می تواند با تکیه بر توان هنرمندانی دلسوز، خلاق و متعهد، در بیان مسائل و واقعیت های اجتماعی، بصورت رسا و هنرمندانه گام برداشته و متولیان عرصه های مختلف  را به بهتر دیدن، دقیق تر شنیدن و آگاهانه اندیشیدن واداشته و از این رهگذر، نقش خطیر خویش را به عنوان هنری مصلح و موثر به شایستگی ایفا نماید.   
 
برگزاری سی و سومین دوره جشنواره تئاتر استانی که نتیجه تلاش و هنرآفرینی یکساله هنرمندان خلاق و توانای تئاتر استان هنرپرور یزد می باشد بستری است مناسب برای بازنمایی ارزش های اسلامی و انسانی، ظرفیت ها و پتانسیل های عظیم استانی و گسترش امید و نشاط اجتماعی.
 
اینجانب با قدردانی صمیمانه از همه عوامل برگزاری سی و سومین جشنواره استانی تئاتر  یزد به ویژه همکاران عزیز در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، موفقیت و توفیق روزافزون تمامی هنرمندان متعهد و سختکوش عرصه تئاتر استان یزد را از درگاه حضرت دوست مسئلت نموده و رجاء واثق دارم با تلاش همه دوستداران و فعالان هنر تئاتر در استان، شاهد رشد و تعالی روزافزون عرصه های هنری یزد، این زیبای آرمیده در بستر کویر خواهیم بود.  
 

مطالب مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.
افزودن نظرات