پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار یزد جهت دعوت مردم به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار یزد در پیامی مشترک مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار یزد در پیامی مشترک مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.
 
دراین پیام امده است؛
 
بسم الله الرحمن الرحیم  
إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ الَّذِينَ آمَنُوا بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ وَإِذَا كَانُوا مَعَهُ عَلَىٰ أَمْرٍ جَامِعٍ لَمْ يَذْهَبُوا حَتَّىٰ يَسْتَأْذِنُوهُ
مؤمنان واقعی کسانی هستند که به خدا و رسولش ایمان آورده‌اند و هنگامی که در کار مهمّی با او باشند، بی‌اجازه او جایی نمی‌روند.
 
بیست و دوم بهمن هر سال، روز تشکر و قدردانی از لطف و عنایات خدا و روز تجدید بیعت با امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و آرمان های انقلابی اسلامی است. دراین روز ملت ایران با حرکت معنوی و انقلاب الهی توانست به معنای واقعی کلمه روی پای خود بایستد و دست رد به طاغوت و همه ابر قدرت‌های جهان بزند، شعار نه شرقی و نه غربی محقق شد و حکومت اسلامی و مردم سالاری به گونه‌ای رشد یافت که امروزه بعد از ۴۵ سال از گذشت انقلاب اسلامی، ایران یکی از کشورهای بزرگ و تاثیرگذار منطقه است و انقلابش که نشأت گرفته از قرآن کریم و معارف اهل بیت علیهم السلام است، الگوی واقعی تمام مردم مظلوم دنیا قرار گرفت که از ظلم وستم قدرت‌های ظالم به ستوه آمده‌ اند و امروزه باید گفت مقاومت اسلامی در منطقه همان دنباله مقاومت مردم ایران و مبارزه با امریکا، صهیونیسم و دیگر قدرت‌های ستمگر است.
 
ان شاءالله مردم عزیز دارالعباده یزد همراه با دیگر هم‌وطنان در سراسر کشور با وضو و قصد قربت در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نموده و با حضور پرشور خود، کشور و دین را تقویت کرده و ثابت خواهند نمود که مردم ایران اسلامی علیرغم مشکلات هنوز پایبند به دین و انقلاب خود و پشتیبان ولایت خواهند بود.  
 
خداوند به همه کسانی که دلسوز انقلابند و راه امام، رهبری و شهدا را همواره ادامه می‌دهند توفیق و سربلندی عنایت فرماید.

مطالب مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.
افزودن نظرات