2024 06 18
33
استاندار یزد مطرح کرد؛

ناترازی انرژی؛ یکی از بزرگترین مسائل پیش روی صنعت و تولید

استاندار یزد ناترازی انرژی را یکی از بزرگترین مسائل پیش روی صنعت و تولید دانست و گفت: یکی از دلایل مهم این موضوع، رکود طرح های توسعه میادین گازی و پروژه های زیرساختی این حوزه در دهه 90 است.

2024 06 17
51
استاندار یزد تاکید کرد؛

تدوین نقشه مهندسی فرهنگ استان؛ راهبردی‌ترین موضوع شورای فرهنگ عمومی/ اعلام آمادگی استان نسبت به حمایت از برنامه‌های قرآنی کانون مساجد/آموزش مهارت مواجهه صحیح دانش آموزان با مسائل در طرح «لیگ جهاد تبیین دانش آموزی»

استاندار یزد با تاکید بر ضرورت ارزیابی نتایج نشست‌های شورای فرهنگ عمومی استان گفت: تدوین نقشه مهندسی فرهنگی استان و تنظیم برش سالیانه این سند، راهبردی‌ترین موضوع شورای فرهنگ عمومی استان است.

2024 06 16
62
استاندار یزد مطرح کرد؛

ابتکار تشکیل «رصدخانه پایش و کنترل تورم استان» اقدامی الگویی همراه با دستاوردهای فراوان/ کاهش نرخ تورم استان، محصول کار علمی، گروهی و دانشگاهی/ عدم ایجاد رکود در استان پس از اجرای سیاست‌های تورمی/ نقش پررنگ شهرداری‌ها در مسئله تنظیم بازار

استاندار یزد با اشاره به دستاوردهای فراوان «رصدخانه پایش و کنترل تورم استان» گفت: اجرای سیاست‌های تورمی در استان نه تنها منجر به رکود نشد بلکه شاهد کاهش نرخ بیکاری در استان بودیم.

2024 06 20
9

مردم شهرستان میبد آماده خلق حماسه ایی دیگر در هشتم تیرماه

فرماندار میبد درجمع اقشار مختلف مردم اعم از صنایع ، روحانیت، اصناف و کسبه، احزاب ، معتمدین محل و فرهنگیان که مسئولین امنیتی و اطلاعاتی استان هم حضور داشتند؛  با تشریح ابعاد برگزاری چهاردهمین دوره...

2024 06 20
17
یزد مهیای انتخاباتی ماندگار؛

برگزاری کارگاه‌های آموزشی نمایندگان فرماندار در یزد

سیدمحمدرضا مدرسی، فرماندار یزد، در حاشیه برگزاری دوره‌های آموزشی نمایندگان فرماندار گفت: هدف این کارگاه‌ها، افزایش آمادگی برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با حضور حداکثری و بهبود فرآیندهای اجرایی انتخابات است.

2024 06 19
24
حسین سبزواری فرماندار اردکان:

پیست موتورسواری اردکان نیاز به توسعه متناسب دارد

پیست موتورسواری آیت الله خاتمی اردکان در حال حاضر ساماندهی و به عنوان یک مجموعه بسیار خوب شناخته می‌شود که از سوی جوانان و خانواده‌ها استقبال زیادی دارد. این مکان نیاز به توسعه متناسب دارد تا ایمنی و رضایت...

2024 06 20
6
استاندار یزد مطرح کرد؛

تاکید ویژه رهبر معظم انقلاب بر اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات/ بلوغ جامعه ایران در تحمل سلایق سیاسی مختلف در کشور/ انتخابات پیش رو به معنای واقعی رقابتی است/ تبیبن دستاوردهای دولت برای هدایت مردم به سمت گزینه اصلح، در دستور کار استان/ بهبود شاخص‌های کلان اقتصادی استان یزد در دولت سیزدهم/توصیه همیشگی شهید جمهور؛ رسیدگی به امور مردم بدون توجه به سلایق سیاسی

استاندار یزد با اشاره به تاکید ویژه رهبر معظم انقلاب بر اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: اکنون جامعه ایران در تحمل نظرات و سلایق سیاسی مختلف در کشور به بلوغ کامل رسیده است.

2024 06 19
30
در سفر به شهرستان مروست صورت پذیرفت؛

نشست مشترک ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان مروست

اعضای ستاد انتخابات شهرستان مروست با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.

2024 06 19
28
در سفر به شهرستان خاتم صورت پذیرفت؛

نشست مشترک ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان خاتم

اعضای ستاد انتخابات شهرستان خاتم با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.

اطلاعیه ها

اطلاعیه شماره ۳ ستاد انتخابات کشور - شناسه انتخاباتی نامزدها اعلام شد

2024 06 12
ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره سه شناسه انتخاباتی نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و سن انتخاب کنندگان را اعلام کرد.

اطلاعیه استانداری یزد در خصوص کسب مصوبه فرمانداری ویژه شهرستان اردکان

2024 05 01
کسب مصوبه هیات محترم وزیران در خصوص ارتقاء فرمانداری شهرستان اردکان به فرمانداری ویژه، فرصتی برای مردم عزیز استان یزد به ویژه مردم شریف شهرستان اردکان است که انشاا... با همدلی آحاد مردم به ویژه نخبگان بخش‌های مختلف این شهرستان به فصلی برای پیشرفت و تعالی بیشتر اردکان و استان یزد مبدل گردد.

جوابیه استانداری به یک خبر: آمار فعلی مربوط به تبعات چندسال اخیر است| تورم استان کمتر از میانگین کشوری است| یزد در حال کاهش تورم است| خبرتان صادقانه نبود و هدف آگاهی بخشی به جامعه نداشت

2024 03 23
استانداری یزد:ضمن تبریک صمیمانه عید نوروز و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الهی، نظر به انتشار مطلبی با عنوان "شکست پروژه های ضد تورمی دولت در استان"، موارد ذیل برای انتشار در آن کانال و به منظور تنویر افکار عمومی به استحضار می رسد:

پیام ها

یـزد؛ اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان
شهرستان یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع به دلیل وجود جاذبه‌های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، با جمعیتی بیش از پانصدهزار نفر، پرجمعیت ترین شهرستان استان یزد به شمار می رود. این شهرستان شامل دو بخش مرکزی و اکرم آباد با شهرهای یزد، شاهدیه، حمیدیا و دهستان های فجر، فهرج، اکرم‌آباد و دهنو است. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار می رود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولا یادآور آثار هنری و اصیل است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی است.

                                                                       میز خدمت استانداری

ن