2023 10 02
59
استاندار یزد در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مطرح کرد؛

لزوم شناسایی و احیای واحدهای راکد و نیمه‌فعال در شهرک‌های صنعتی استان

استاندار یزد با تاکید بر لزوم تعامل سازنده شرکت شهرک‌های صنعتی با بخش خصوصی استان، گفت: حرکت در مسیر اقتصاد دانش بنیان، تنها راه اشتغالزایی برای ۲۴ هزار فارغ التحصیل دانشگاهی و پیشگیری از مهاجرت‌های بی‌رویه به استان است.

2023 10 01
71
استاندار یزد در جلسه کارگروه ارتقاء بهره وری استان، مطرح کرد؛

پیگیری ویژه پروژه‌های حوزه ارتقاء بهره وری؛ به عنوان طرح‌های حیات‌بخش در توسعه استان/ برنامه‌ریزی جهت تحقق سهم 40 درصدی بهره‌وری از رشد اقتصادی استان/ اعطای اختیارات ویژه به استان از سوی دولت جهت تحقق برنامه‌های ارتقاء بهره‌وری/ انگیزه بالای مدیران برای تحقق برنامه‌های حوزه بهره‌‌وری با توجه به انتخاب یزد به عنوان استان هدف

استاندار یزد با اشاره به انتخاب یزد به عنوان استان هدف بهره وری در کشور، بر ضرورت هم افزایی مدیران جهت تسریع و تسهیل در تحقق برنامه‌های حوزه بهره‌وری در استان تاکید کرد.

2023 09 30
163

برگزاری جشنواره شهید رجایی سال 1402 استان یزد

جشنواره شهید رجایی سال 1402 استان یزد با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، استاندار و جمعی از مدیران استان برگزار شد.

2023 10 02
56
رئیس ستاد انتخابات استان یزد:

صیانت و حراست از آرا مردم ، اصلی ترین وظیفه اعضای ستاد انتخابات است

 نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات استان یزد و شهرستان بهاباد به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و اعضای ستاد انتخابات استان و ستاد انتخابات بهاباد در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

2023 09 25
131
دبیر ستاد انتخابات استان یزد:

امروز آخرین فرصت اعتراض داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی

دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: دواطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تنها امروز دوشنبه 3 مهرماه فرصت دارند تا اعتراض خود را به نتیجه صحت سنجی مدارک اعلام نمایند.

2023 09 25
89
اطلاعیه شماره 7 ستاد انتخابات کشور:

مهلت اعتراض به نتیجه صحت سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس تمدید شد

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۷ اعلام کرد متقاضیان داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا دوشنبه ۳ مهرماه فرصت دارند نسبت به ثبت اعتراض خود از نتیجه صحت سنجی مدارک اقدام کنند.

اطلاعیه ها

پیام ها

یـزد؛ اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان
شهرستان یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع به دلیل وجود جاذبه‌های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، با جمعیتی بیش از پانصدهزار نفر، پرجمعیت ترین شهرستان استان یزد به شمار می رود. این شهرستان شامل دو بخش مرکزی و زارچ با شهرهای یزد، شاهدیه، حمیدیا و دهستان های فجر، فهرج، اله آباد و محمد آباد است. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار می رود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولاً یادآور آثار هنری و اصیل است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی است.

                                                                       میز خدمت استانداری