2022 08 15
34

پیگیری مسائل مربوط به مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان؛ در جریان دیدار استاندار یزد با معاون اجرایی رئیس‌جمهور

نشست مشترک استاندار یزد با معاون اجرایی رئیس‌جمهور برگزار و مطالبات استان در حوزه مسائل مربوط به مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان طرح و پیگیری شد.

2022 08 15
21
در نشست مشترک استاندار با رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی مطرح شد؛

از پیگیری تامین اعتبار رهن منازل سیل زدگان و تحقق مصوبات سفر ریاست جمهوری تا تهاتر زمین جهت احداث پارک بانوان

نشست مشترک استاندار یزد با رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به منظور پیگیری مطالبات استان در خصوص سیل اخیر، تحقق مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان و تهاتر زمین جهت ساخت پارک بانوان، برگزار شد.

2022 08 15
28
استاندار یزد مطرح کرد؛

حمایت همه جانبه استان از حوزه پژوهش و نوآوری/ هزینه در آموزش اتباع خارجی، سرمایه‌گذاری است/ سند تحول پژوهش سراهای دانش آموزی با لحاظ پیوست عدالت آموزشی و اجتماعی تدوین شود

استاندار یزد از حمایت همه جانبه استان از حوزه پژوهش و نوآوری خبرداد و گفت: سند تحول پژوهش سراهای دانش آموزی با لحاظ پیوست عدالت آموزشی و اجتماعی تدوین شود.

2022 08 16
16

رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اشکذر معرفی شد

در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان اشکذر و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد، از زحمات چند ساله "رمضانعلی خادمی" قدردانی و "سیدمهدی سیدی" به عنوان رئیس جدید اوقاف و امور خیریه شهرستان اشکذر معرفی شد.

2022 08 16
16
سجادی پور فرماندارمیبد:

در فاز 5 تمام متقاضیان مسکن درمیبد تأمین زمین شده است

سجادی پور فرماندارمیبد با اشاره به تأمین زمین مسکن اقدام ملی در شهرستان میبد گفت: تاکنون در اراضی روستای مهرآباد درمجموع به 278 نفر واگذارشده است و در اراضی سعیدآباد زمین 400 واحدی تأمین‌شده است.

2022 08 15
131

نشست شورای اداری شهرستان اشکذر با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد برگزار شد/ تشریح ضرورت و نحوه تبیین اقدامات و فعالیت‌های یک‌ساله شهرستان از سوی معاون استاندار/ شاه‌حسینی: تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی وظیفه شرعی همه کارگزاران نظام است/ فرماندار اشکذر: مشارکت و همدلی مردم و مسئولان در عبور از مشکلات اثرگذار و مشهود بوده است

نشست شورای اداری شهرستان با محوریت هماهنگی گرامیداشت هفته دولت و با حضور "محمدعلی شاه‌حسینی" معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، فرماندار شهرستان اشکذر و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد. ​​​​​​​

اطلاعیه ها

پیام ها

پیام تشکر استاندار از دست اندرکاران برگزاری مراسم دهه اول محرم در یزد؛ حسینیه ایران

2022 08 10
استاندار یزد در پیامی از دست اندرکاران برگزاری مراسم دهه اول محرم در یزد؛ حسینیه ایران قدردانی کرد.

پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت روز بزرگداشت شهدای مدافع حرم

2022 08 09
در بخشی از پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت روز بزرگداشت شهدای مدافع حرم آمده است؛تاریخ باید بداند دفاع از حرم عمه سادات حضرت زینب (س) دلیل نمی‌خواهد، راهنمایش دل است و بهانه‌اش هم دل.  بیعت حسینیان زمان بیعتی است به‌رنگ خون که جلوه‌ای از این عهد و پیمان را پیکر مطهر شهدای مدافع حرم به تصویر کشیده‌اند.

پیام قدردانی استاندار از هیئت های عزاداری برای برگزاری همایش عظیم عاشورائیان یزد

2022 08 06
استاندار یزد در پیامی از هیئت های عزاداری یزد برای برگزاری همایش عظیم عاشورائیان در حسینیه تاریخی امیرچخماق یزد قدردانی کرد.
یـزد؛ اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان
شهرستان یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع به دلیل وجود جاذبه‌های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، با جمعیتی بیش از پانصدهزار نفر، پرجمعیت ترین شهرستان استان یزد به شمار می رود. این شهرستان شامل دو بخش مرکزی و زارچ با شهرهای یزد، شاهدیه، حمیدیا و دهستان های فجر، فهرج، اله آباد و محمد آباد است. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار می رود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولاً یادآور آثار هنری و اصیل است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی است.

                                                                       میز خدمت استانداری